Wprowadzanie artykułów

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    abart.pro 1 umowa
    Podejmę współpracę - zlecę - w zakresie dodawania towarów do sklepu internetowego, analizie cen i zmianie cen, dodawania wpisów do bloga, etc. Sklep oparty na prestashop z zainstalowanym elementorem - jako edytor treści. Sklep dwujęzyczny, dodawanie towarów i wpisów w języku angielskim i polskim. Tematyka elekionika, komputery. Dodawanie towarów z angielsko języcznych stron + informacje takie jak kod towaru, cena , EAN w pliku excel. Proszę o oferty od osób które znają prestashop - wiedzą co to są kategorie, jak do nich dodawać towar, znają elementora ora z znają "filozofię" dodawnia towru w prestashop. Dodatkowo mile widziana wiedza nt. elektroniki i IT aby wiedzieć co się dodaje i ewentualnie skorygować tłumaczenie z j. ang na polski lub odwrotnie. W ofercie proszę podać cenę za dodanie produktu, dodanie wpisu do bloga, analizę i korektę cen z pliku xls. Idealnie byłoby również możliwa pomoc w modyfikacjach szablonu oraz instalacji/konfiguracji modułów. Docelowo obsługa kilku sklepów.
  • no avatar
    Jesusa
    Obowiązki: - Publikacja towarów na OLX. - Formalizacja kart towarów. Wymagania: - Dbałość o szczegóły. - Chęć rozwoju! - Punktualność. Warunki: - Elastyczny grafik pracy. - Możliwość pracy zdalnej. - Możliwości rozwoju zawodowego.
  • no avatar
    Marketplace_team
    Cześć, Szukam osoby ze znajomością marketplace francuskiego Cdiscount do wystawienia 1 produktu do sprzedaży. Jesli wszystko przejdzie bez problemu wówczas będzie więcej aukcji do wystawienia. Posiadam zdjęcia i opisy produktów w j. francuskim. Zlecenie dotyczy tylko wystawienia i aktywowania do sprzedaży. Sposób wystawienia: udostępniam ekran komputera do zdalnego operowania moim pulpitem i wówczas będziesz mógł/mogla wystawic produkt manualnie lub plikiem - do wyboru. Prosze o kontakt osoby tylko ze znajomością platformy Cdiscount. Dziękuję
  • no avatar
    Agencja HR
    Poszukuję osoby, która wesprze nas w wystawianiu ogłoszeń na darmowych portalach, grupach na facebooku itp. Zajmujemy się dostarczaniem pracowników do szerokiego wachlarzu firm. Celem jest pozyskanie jak najwięcej leadów. Google ads oraz pozycjonowanie mnie nie interesuje.
  • no avatar
    www.edibazzar.pl 4 umowy
    Obsługa konta Amazon - wystawianie produktów z Baselinkera Poszukujemy osoby lub firmy która nam wystawi przez baselinker przedmioty na amazon.de Konto amazone jest podpięte pod baselinkera i skonfigurowane . konto w amazon posiada cennik z global.24 oraz posiada wszystkie regulaminy , jest przygotowane do sprzedaży. Oferty na baselinker są przetłumaczone na niemiecki oraz jest nadany cennik zwiększający cenę i przewalutowane jest na Euro . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. W celu weryfikacji należy przedstawić oferty już wystawione innych firma na amzaon.de . Prosimy o wycenę wystawienia 100 ofert.
  • no avatar
    Agnieszka
    Potrzebuje zlecić wykonanie arkusza Excel, który policzy dane sprzedażowe doradców. Chodzi o zastosowanie formuł, dające możliwość zliczenia danych. Nic bardzo skomplikowanego. Chodzi o szybkie ogarnięcie tematu.
  • no avatar
    AutoMotoChem
    Zlecę dodanie produktów wraz z opisami w sklepie na shoperze z branży motoryzacyjnej - materiały blacharsko- lakiernicze i warsztstowe. Prosimy o wycenę dodania 100 produktów.
  • no avatar
    Nauca 4 umowy
    Poszukujemy osoby do stworzenia 5 arkuszy egzaminacyjnych praktycznych lub teoretycznych w zawodzie PODOLOG. Arkusze muszą być podobne do egzaminów CKE. Arkusze będą sprawdzane pod kątem merytorycznym i plagiatu.
  • no avatar
    tlang.pl 153 umowy
    Oddwanianie do klientów
    Do negocjacji
    15
    73d
    Oddzwanianie do klientów biznesowych - około 50 telefonów dziennie Rozliczenie poprzez portal useme Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    - Tworzenie baz - filtrowanie - tworzenie treści - opieka nad blogiem - kontakt z klientami i współpracownikami Proszę o stawkę godzinową, informacje odnośnie dyspozycyjności, doświadczenie w obsłudze oprogramowania do marketingu / sprzedaży
no avatar
LC
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Wprowadzanie danych
Budżet:

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Zlecenie polega na wprowadzeniu około 36 artykułów, które są w języku niemieckim. Artykuły są w formie pdf i mają od 10 do 30 stron. Artykuły należy wprowadzić poprzez panel administracyjny głównie praca kopiuj wklej.

Należy pousuwać przypisy oraz usunąć "- " dzielącą wyrazy. W systemie jest edytor tinymce, preferowane podstawowe umiejętności html/css (ale nie jest to konieczne). Osoba, która wprowadzała produkty w sklepie zapewne sobie poradzi.

Przewidywalny czas wprowadzenia jednego artykułu to około 30/40 minut.

Proszę o wycenę dla wprowadzenia jednego artykułu/wszystkich lub ewentualnie stawkę godzinową.

W załączniku przykładowy artykuł.

Artykuły należy wprowadzić do 19 lutego.

Zlecenie w liczbach:

36 artykułów

Miejsce wykonania:

praca zdalna

Załączone pliki