Wirtualny Asystent / Asystentka Klienta e-commerce

Zlecenie zamknięte
Growcept
Growcept
Zleceniodawca
13 umów
Kategoria zlecenia:
Sklepy internetowe

Szukamy Wirtualnej Asystentki / Wirtualnego Doradcy Klienta e-commerce na dłuższą współpracę

Chcielibyśmy przekazać osobie takie obowiązki jak:

-zarządzanie kontami / platformami sprzedażowymi (Allegro, Erli, Shopee)

-rozwój i powiększanie dostępności oferty na platformach (umieszczanie oraz poprawa produktów)

-zarządzanie ofertami sklepów internetowych Shoper (Tworzenie/Edytowanie)

-rozmowa z klientem (w późniejszym etapie)

Dowozimy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy i ekipe, która daje info o każdym temacie. :)

Oczekujemy:

-doświadczenia w sprzedaży na platformach marketplace Allegro oraz znajomości narzędzi takich jak Trade Analytics.

-mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sklepem internetowym

Możemy Tobie zapewnić:

-Wdrożenie i materiały pomocnicze

-Elastyczny czas pracy

-Wynagrodzenie: 18-21 zł - h

-Etat: 1/2 etatu

Do stałej współpracy

Informacja od Useme: składanie ofert przy godzinowym sposobie rozliczenia jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Szablon / własny projekt:

Własny projekt

Wymagane funkcje:

Obsługa konta allegro