Wirtualna asystentka

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    ForSpa 55 umów
    Poszukujemy osoby do pomocy przy prowadzeniu 3 e-commów w branży beauty. Zakres zlecenia będzie obejmował co miesiąc: - aktualizacja bazy produktowej - dodawanie nowych produktów w sklepach (wordpress) oraz przygotowanie copy dla tych produktów - przygotowanie mejlingów B2C (mailer lite) z promocjami produktowymi - pisane artykułów blogowych - 2 teksty miesięcznie zgodnie z wytycznymi SEO Wymagania niezbędne do wykonania zlecenie: - znajomość wordpress - woocommerce - znajomość podstaw SEO - znajomość platform mailerlite - znajomość j. angielskiego
  • no avatar
    Sklepedukacyjny 3 umowy
    Odpisywanie na komentarze kopiuj wklej formułka z linkiem do sklepu. Dostęp do roli moderatora, komentowanie naszym profilem w różnych grupach. Copywriter dostaje kilka-kilkanaście linków, formułkę i wkleja formułkę pod komentarzem. Jednorazowe zlecenie to ok. 70-100 komentarzy.
  • no avatar
    User blocked by Useme
    Personal Assistant
    3550.00 USD
    21
    25d
    I am seeking a highly skilled and dedicated individual to fill a part-time Personal Assistant position. This remote opportunity offers a competitive monthly compensation of $3,550, which can be earned in addition to your current employment. *Job Summary:* As a Personal Assistant, you will work from the comfort of your own home and provide exceptional support to ensure my personal and professional tasks are completed efficiently. I require 100% honesty and faithfulness in this role. *Benefits:* - Competitive monthly compensation: $3,550 - One-time probationary bonus: $200 upon commencement - Remote work opportunity: work from the comfort of your own home - Flexible scheduling: part-time position *Ideal Candidate:* - Motivated and loyal individual with a strong work ethic - Excellent communication and organizational skills - Ability to work independently and maintain confidentiality *I look forward to reviewing your application and discussing this opportunity further. Thank you for considering this position!* Best regards, Steven Cunningham
  • no avatar
    RENO 22 umowy
    Zakres obowiązków: - [ ] Obsługa systemu ERP firmy, w tym precyzyjne wprowadzanie zamówień i danych klientów - [ ] Przygotowywanie i formatowanie ofert handlowych oraz prezentacji - [ ] Prowadzenie dokumentacji projektowej i handlowej - [ ] Tworzenie i aktualizacja baz danych klientów i kontrahentów - [ ] Przygotowywanie regularnych raportów sprzedażowych i analiz - [ ] Filtrowanie i priorytetyzacja komunikacji (e-maile, telefony) - [ ] Wsparcie w realizacji projektów specjalnych i zadań ad hoc - [ ] Dbałość o terminową realizację zadań i dotrzymywanie deadline'ów - [ ] Zarządzanie kalendarzem spotkań i harmonogramem dnia Poszukujemy osoby, z doświadczeniem na podobnym stanowisku i w podobnym zakresie zadać, która posiada wolny czas około 2h/dziennie (ale dyspozycyjność w zakresie 9-17). Praca może rozwinąć się w przyszłości. Informacja od Useme: Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających: - ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.); - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem); - własną działalność gospodarczą.
  • no avatar
    DemLine
    Pozyskanie kontaktaktów do osób z europy zachodniej Niemcy -3os Holandia -2os Norwegia -2os Francja -3os Chodzi o osoby które chcą sobie trochę dorobić (zainteresowane pracą dodatkową) Target to raczej uczniowie/studenci 7zł- od każdej osoby
  • no avatar
    BB 1 umowa
    1. ja robię live i daje znać, że już można pobierać 2. trzeba pobrać live z insta 3. dodać ten live na konto yt jako publiczny (musiałabym podać hasło do mojego konta) 4. ja piszę newsletter + ewentualnie dodatkowa grafikę -> przesyłam Ci tytuł + treść 5. Wysyłasz newsletter (jest template w malerlite trzeba tylko podstawić treść, którą przyślę) + link do video z YT punkty 2, 3, 5 - są dla Ciebie 1. Ja robię live i daję znać, że już można pobierać 2. trzeba pobrać live z zoom (musiałabym podać dane do zoom) 3. trzeba dodać go na yt 4. trzeba dodać go do platformy e-learingowej np. lekcja 1 możliwe, że będzie też wysyłka maila (ale nie zawsze)* punkty 2,3,4 - są dla Ciebie + mile widziane zdolności do zrobienia jakiejś prostej grafiki na miniatrurkę, baner np. w canvie Napisz w jaki sposób chcesz się rozliczać za swoją pracę Ile to trwa Jaki jest koszt Jak często masz czas (w jakie dni i godziny) dziękuję i pozdrawiam :)
  • no avatar
    holderby
    Virtual Assistant Needed
    Do negocjacji
    16
    79d
    Provide administrative support remotely, managing schedules, tasks, communication, data entry, and finances. Responsibilities: - Calendar management - Email and phone support - Data entry and record-keeping - Social media management - Task management and research - Financial management: - Expense tracking and budgeting - Invoice processing and payment management - Financial reporting and analysis Requirements: - 2+ years of experience - Proficiency in Google Suite or Microsoft Office - Excellent communication and organizational skills - Basic accounting knowledge and financial management skills Remote work arrangement with flexible hours. Competitive hourly rate. Informacja od Useme: Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających: - ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.); - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem); - własną działalność gospodarczą.
  • no avatar
    grs-office 34 umowy
    Jesteśmy firmą z branży budowlanej i poszukujemy wirtualnej asystentki do stałej współpracy. Wymagania: - biegła znajomość języka angielskiego, - codzienna dostępność czasowa w standardowych godzinach pracy. Cele: - kontrola terminów, - pilotowanie spraw, - uzupełnianie danych w systemach, - realizacja tematów / zadań własnych zleconych przez przełożonego np. wyszukiwanie danych i firm do współpracy, kontakty mailowe i telefoniczne z firmami, zbieranie ofert, tworzenie zestawień. 100% zdalnie. Korzystamy z Teams i innych narzędzi pakietu Microsoft 365. W ofercie proszę o uwzględnienie: - swojej dostępności czasowej w ciągu dnia i tygodnia, - informacji o znajomości narzędzi z których korzystamy, - załączenie CV / informacji o doświadczeniu zawodowym, - oczekiwań finansowych za 80 godz. pracy. (to pakiet rozliczeniowy a nie ilość pracy w tygodniu / miesiącu)
  • no avatar
    Awesome Brandz sp.z o.o. 58 umów
    Poszukujemy wirtualnej asystentki z językiem niemieckim (musi być bezbłędny w piśmie, musisz rozumieć jakich zwrotów używają native speakerzy, itd.). Jeśli mieszkasz na terenie Niemiec, będzie to dodatkowy plus. Do Twoich zadań będzie należało: 1. Wsparcie przy stronie internetowej (Woocommerce) - dodawanie prduktów, zmiana opisów, tłumaczenie 2. TikTok i Instagram - wrzucanie istniejących materiałów z niemieckimi opisami, dodawanie napisów do video, tworzenie treści w języku niemieckim, odpisywanie na komentarze i wiadomości 3. Kontakt z influencerkami niemieckimi Zakres: ok. 20h/miesięcznie Narzędzia z którymi będziesz pracować: TikTok, Instagram, Canva, Woocommerce, Meta Business Center Duży plus: umiesz tworzyć treści video na TikToka i Instagram, interesujesz się makijażem, znasz beauty influencerów na terenie Niemiec lub umiesz ich znaleźć. Bardzo proszę o podanie w ofercie wyceny za 20h pracy miesięcznie.
  • no avatar
    Herman Oniszczuk
    Cześć! Szukamy osoby do pomocy operacyjnej przy działaniach marketingowych. Główny zakres to: - tworzenie i publikowanie treści (na stronie WordPress i SM), - obsługa mailingów, - współpraca z podwykonawcami / partnerami, - itd. Mile widziane jest posiadanie minimalnego doświadczenia w zbliżonych obszarach, sprawczość i odpowiedzialność. Współpraca stała. Aktualnie w przedziale 20-40 godzin miesięcznie. Po okresie próbnym możliwość zakontraktowania godzin. Proszę o przesyłanie stawki godzinowej oraz info o doświadczeniu lub cv. W razie dodatkowych pytań proszę pisać w wiadomościach. Pozdrawiam :)
no avatar
UNIVERSAL
Kategoria zlecenia:
Wirtualna asystentura

Opublikowano:
Ważne do:

Poszukuję do współpracy wirualnej asystentki z doświadczenie. Znajomość WordPressa.

Przesłane oferty 38

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów