Wirtualna asystentka

Otwarte
no avatar
Skazani-na-sukces
Zleceniodawca
245 umów
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Witam,

Szukamy do pomocy w naszej agencji interaktywnej, efektywnej osoby ;)

Zakres prac:

- pisanie tekstów w różnej tematyce: moda, sport, lifestyle itd.

- sprawdzanie napisanych tekstów pod kątem wytycznych

- regularna wysyłka maili do partnerów,

- przygotowywanie raportów,

- pomoc w różnych zadaniach online,

Na początku praca na 4h dziennie, potem możliwość przejścia na pełen wymiar.

Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.

Prosiłbym o oferty, wraz z portfolio/doświadczeniem/kilkoma słowami o sobie/oraz stawką.

Zlecenie w liczbach:

4h dziennie

Miejsce wykonania:

zdalnie

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

787 zleceń w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    useme 287 umów
    Szukamy osoby, która pomoże nam z researchem freelancerów-influencerów na rynku bałkańskim. Szukamy kogoś, kto zna język serbsko-chorwacki, ponieważ szukając po angielsku ciężko jest coś znaleźć. Chodzi o osoby, które same pracują jako freelancerzy i freelancerki, ale też przekazują swoją wiedzę. Niekoniecznie muszą uczyć freelancingu, może to być np. programista, który ma swój kanał na youtubie albo fotograf z dużym gronem obserwujących na instagramie.
  • no avatar
    Paula Yascoolski 4 umowy
    Poszukujemy osoby mówiące i mieszkające w Australii , która skontaktuje się ze sklepami z odzieżą damską letnią. Zadaniem kandydata będzie kontakt ze sklepami , przedstawienie oferty produktów i zebranie zamówień . Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    valtorboy 5 umów
    Zlecę rekrutację na stanowisko samodzielnej księgowej - uproszczona księgowość z elementami płac i ZUS. Poszukuje osoby z doświadczeniem w rekrutacji.
  • no avatar
    Księgowość wfirma.pl
    9
    26d
    Zlecę sporządzenie ewidencji ryczałtu, ewidencji VAT i deklaracji DRA dla 10 firm jednoosobowych. Firmy nie zatrudniają pracowników. Firmy generują do około 10 dokumentów w miesiącu. Usługa wykonana w oprogramowaniu wFirma. Przygotowane kompletnych deklaracji gotowych do wysyłki do US.
  • no avatar
    Julia Uchnast
    35.00 PLN
    26
    24d
    Hej, Szukam spyrtnej, zaradnej osoby do prowadzenia zdalnego biura. Nasza firma zajmuję się handlem tłuszczów i olejów na cele techniczne na rynki Europy zachodniej. Do twoich obowiązków należeć będzie: - [ ] obsułga email - głównie wysyłanie dokumentów przewozowych - [ ] uzgadnianie terminów dostaw, nadzór awizacji - czasem potrzeba wykonania telefonu po angielsku - [ ] segregacja faktur i innej dokumentacji w iCloud - [ ] wprowadzanie stanów magazynowych w Excelu - [ ] wystawianie faktur Sprawę ułatwiłoby jeśli posiadałabyś Macbooka oraz iPhone, pracujemy na IOS, wszystko sharujemy przez iMessage i iCloud. Współpracę chciałabym zacząć jak najszybciej, na twoje CV czekam do 28.01 :) W zgłoszeniu napisz jaka jest twoja dyspozycyjność.
  • no avatar
    Mateo
    Wirtualno-lokalna asystentka
 Gdzie: Gdańsk / 3city Kiedy: od zaraz
 Temat: concierge
Doświadczenie: możliwy brak Asystentka: * praca w 80% zdalna - 20% załatwianie spraw "na mieście
  • no avatar
    Strony Internetowe
    Witam, Szukam osoby, która stworzy biznesplan działalności jednoosobowej w celu otrzymania dotacji. Działalność będzie polegać na sprzedaży ubezpieczeń (agent ubezpieczeniowy) Szukam tylko osoby z doświadczeniem, która wcześniej wykonywała podobne rzeczy w tym kierunku.
  • no avatar
    DDW / Wellness
    Zakres obowiązków: - wyszukiwanie leadów - tworzenie bazy klientów - utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie e-mail, czasami telefon) - prowadzenie kalendarza Wymagania: - komunikatywność - samodzielność - zdolności interpersonalne, umiejętność budowania relacji z klientem - mile widziana znajomość języka angielskiego Oferujemy: - pracę z dowolnego miejsca - szkolenie wdrażające
  • no avatar
    Alexi Pawelec 1 umowa
    Manager muzyczny, featuring
    0
    83d
    Hej szukam managera, który ogarnie mi featuring z jakimś raperem/raperką, bądź kimkolwiek kto ma przynajmniej 10k subskrybcji na yt or equivalent. Moja muzyka: shorturl.at/abjP3
  • no avatar
    Paweł Otawa 8 umów
    Poszukuję młodej, ambitnej osoby, która będzie zdalnie towarzyszyć mi w podróży biznesowej i pomagać w realizacji zadań. Zadania będą różnego rodzaju - napisanie tekstu do reklam - kontakt z innymi firmami - stworzenie grafik reklamowych - kontakt z klientem - stworzenie prostej strony na Wordpresie za pomocą wtyczek "drag and drop" Wszystko zależy co w danym momencie będzie potrzebne do zrobienia. Nie musisz wszystkiego umieć. Ja też na początku nie umiałem. Będziemy się wspólnie rozwijać i uczyć nowych rzeczy - po to byś Ty był/była zadowolony/a z pracy jaką wykonasz oraz ja jako Twój zleceniodawca.