UX Designer - 1/2 etatu

Zlecenie zamknięte
ZEUS
ZEUS
Kategoria zlecenia:
Design i 3d
Budżet:

6000,00 PLN

Opis zlecenia

Cześć.

Jesteśmy nowopowstającym Design & Software House'm. Specjalizujemy się w projektowaniu i programowaniu aplikacji desktopowych i mobilnych, stron oraz serwisów internetowych. Aktualnie mamy w zespole kilku developerów, project managera, marketingowca i b. dobrego UI Designera. Potrzebujemy ogarniętego UX'a do wypełnienia luki w dziale Design.

Obowiązki:

- projektowanie makiet UX

- sporadyczne prowadzenie warsztatów UX, badań, audytów i analiz

- współpraca z UI'em przy tworzeniu finalnego Design'u

Podstawowe wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia agencyjnego

- doświadczenie w przeprowadzaniu badań, analiz

- doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów z klientami zagranicznymi (USA i Europa)

- doświadczenie w wykonywaniu audytów, strategii

- udokumentowane kompetencje i portfolio

- motywacja do rozwoju, poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

- luźne podejście (lubimy dobre żarty i rodzinną atmosferę)

- biegły angielski

- dyspozycyjność między 10 a 18

- b. dobrej znajomości Figmy i innych narzędzi

- bardziej oczywiste: rzetelność, pracowitość, bla bla...

Oferujemy:

- lojalność i rodzinną atmosferę

- ciekawe projekty (nie tylko na papierze)

- widoczny rozwój firmy (z biegiem czasu będziemy mieli coraz więcej pracy i bardziej wymagające zadania)

- projekty głównie z sektorów: transport/logistyka, medycyna, ubezpieczenia, technologie, startupy, itp.

- praca zdalna (jeśli jesteś z Warszawy to będzie Twój dodatkowy atut)

- spotkania integracyjne raz na pół roku

- konkurencyjną stawkę

- 4-dniowy tydzień pracy

Początkowo praca na 1/2 etatu (z możliwością rozszerzenia do pełnego etatu)

W razie zainteresowania zostaw proszę w ofercie stawkę godzinową, dyspozycyjność, opis doświadczenia i portfolio).

Dziękuję i pozdrawiam.

Rodzaj i ilość projektów:

makiety ux, analizy ux, warsztaty ux, ux design, figma