[UI / UX designer] Zlecenia dla grafika aplikacje webowe i mobilne zdalnie

Zlecenie zamknięte
Marcin - Inventively
Zleceniodawca
123 umowy
Kategoria zlecenia:
Design i 3d

Do negocjacji

Umiejętności:
animacja
grafika na stronę
grafika wektorowa
grafika www

Opis zlecenia

Firma: Inventively Ltd

Etat: Część etatu ( do ustalenia)

Forma zatrudnienia: cykliczne projekty rozliczane przez Useme

Doświadczenie: Junior / Regular

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Wykonywanie: designu aplikacji mobilnych oraz webowych, logo, corporate identity oraz animacji

Praca z zespołem programistów

Praca z klientami

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji na temat projektowanych aplikacji

NASZE WYMAGANIA:

Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych, webowych, logo, corporate identity oraz animacji

Znajomość systemów iOS jak i Android jako designer lub przynajmniej jako użytkownik

Znajomość Figma ( lub Adobe XD )

Swoboda w piśmie i komunikacji w języku angielskim

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie w zakresie realizacji projektów IT

Doświadczenie w zarządzaniu projektem rozwoju aplikacji mobilnych

Doświadczenie pracy w software house / software development agency (gdzie projekty wykonywane są dla zewnętrznych firm)

Znajomość CSS, HTML, Wordpress

TO OFERUJEMY:

Praca w pełni zdalna, gwarantowana nawet po zakończeniu pandemii

Elastyczne godziny pracy

Udział w ciekawych projektach aplikacji mobilnych

Aktywny wpływ rozwój produkowanych aplikacji mobilnych ( klienci często są otwarci na sugestie )

Nieformalną atmosferę pracy

Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Proszę podać link do portfolio.

Rodzaj i ilość projektów:

W odpowiedzi proszę podać oczekiwane wynagrodzenie za wykonanie 40h pracy nad projektem graficznym.