Twórca UGC dla marki BRAUN

Otwarte
no avatar
Foap
Zleceniodawca
17 umów
Kategoria zlecenia:
Video
Budżet:

1000,00 PLN

Opublikowano:
Znika za 30 dni

Szukamy kreatywnych męskich twórców treści do współpracy z renomowaną marką BRAUN w zakresie ich maszynek do golenia, zarówno do pielęgnacji zarostu, jak i ciała.

Jeśli lubisz tworzyć angażujące treści wideo na TikToka, Reelsy, Shortsy itd, i posiadasz doświadczenie w komunikacji Social Media , ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

- Doświadczenie w tworzeniu treści UGC (User Generated Content)

- Znajomość mediów społecznościowych (Instagram, TikTok, YouTube)

- Kreatywność

Oferujemy:

- Współpracę z prestiżową marką

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć wyjątkowe treści!

Foap Team 🚀

Rodzaj i długość:

1 film stworzony według naszego konceptu, długość 20-30 sekund, pionowy format (9x16).

Najnowsze zlecenia z kategorii Multimedia

  • no avatar
    Martyna
    Szukam osoby, która nagra opinie o produkcie. Produkt to naturalny suplement diety na trądzik na bazie ekstraktów roślinnych. Nagranie skierowane do: - kobiet 30+ skóra trądzikowa/zaburzenia hormonalne/zaburzenia menstruacyjne - mężczyźni 25+ skóra trądzikową/siłownia Proszę o przesłanie portfolio oraz cenę. Możliwa dłuższa współpraca.
  • no avatar
    Jan
    Szukam montażysty do rolek. Średnio 10 miesięcznie. Proszę o wycenę za jedną rolkę i pakiet 10. Wymagane przykłady poprzednich realizacji.
  • no avatar
    MMC
    Cześć, poszukuję mężczyzny/kobiety w wieku 33-50 lat do nagrania opinii o produkcie. Produkt do wglądu dostarczę. Wystarczy nagrać proste wideo za pomocą telefonu komórkowego lub kamerki. Nagranie ma wygladać naturalnie. Czas nagrania około -30sek-1 minuta. Propozycje cenowe oraz przykładowe nagrania prosze przesłać na Priv.
  • no avatar
    Platforma edukacyjna
    Potrzebujemy - Nagrania krótkiego wideo (lub serii materiałów), w którym opowiesz o swoich doświadczeniach z naszymi korepetycjami, podzielisz się swoimi wrażeniami oraz opowiesz, jak nasze korepetycje pomagają Twojemu dziecku/dzieciom w nauce, a Tobie ułatwiają życie i organizację. - Treści, które mogą być wykorzystane na naszej stronie internetowej, w social mediach i reklamach. - Autentycznego podejścia – chcemy, aby Twoje materiały były naturalne i oparte na prawdziwych doświadczeniach. - Nie musi być zmontowana, może być surowe nagranie, krótkiej opinii. - Jeżeli jesteś w stanie zająć się przygotowaniem reklamy z tego materiału, również daj znać. - Możliwość stałej współpracy przy tworzeniu treści. Więcej wytycznych do idealnej reklamy: 1. Autentyczność: Skup się na prawdziwych emocjach i wrażeniach z korepetycji. UGC powinno wyglądać naturalnie, unikać sztucznej promocji. Chcemy, aby Twój przekaz był szczery i prosty. 2. Język: Używaj zrozumiałego i swobodnego języka, który będzie przyjazny zarówno dla uczniów, jak i rodziców. Komunikacja powinna być bezpośrednia i skierowana do konkretnego odbiorcy, np. „Twoje dziecko”. 3. Historie sukcesu: Skoncentruj się na opowiadaniu historii. Pokaż, jak korepetycje pomogły w osiągnięciu konkretnych celów, np. lepszych wyników w szkole, pewności siebie. 4. Korzyści: Zaznacz, jakie korzyści przynoszą korepetycje rodzicom i uczniom, np. elastyczne godziny zajęć, indywidualne podejście nauczyciela, czy pomoc w przygotowaniu do egzaminów. Skup się na oszczędzaniu czasu i spokoju ducha dla rodziców – jak korepetycje ułatwiają ich życie i organizację. Wspomnij o indywidualnym podejściu i relacji jeden na jeden z korepet 6. Krótkie materiały: Wideo powinno trwać 30-60 sekund, aby było zwięzłe i atrakcyjne. Zakończ filmik lub post zaproszeniem do skorzystania z darmowej lekcji próbnej. 7. Call-to-Action: Zakończ treść zachętą do działania: „Zarezerwuj darmową lekcję już teraz!”. Celem tych materiałów jest zwiększenie zaangażowania i pokazanie realnych korzyści.
  • no avatar
    Potrzebujemy - Nagrania krótkiego wideo (lub serii materiałów), w którym opowiesz o swoich zajęciach z korepetytorem, podzielisz się swoimi wrażeniami oraz opowiesz, jak nasze korepetycje pomagają Ci w nauce. - Treści, które mogą być wykorzystane na naszej stronie internetowej, w social mediach i reklamach. - Autentycznego podejścia – chcemy, aby Twoje materiały były naturalne i oparte na prawdziwych doświadczeniach. - Nie musi być zmontowana, może być surowe nagranie, krótkiej opinii. - Jeżeli jesteś w stanie zająć się przygotowaniem reklamy z tego materiału, również daj znać. - Możliwość stałej współpracy przy tworzeniu treści.
  • no avatar
    agencja_nieruchomosci
    Dzień dobry, Zlecę wykonanie montażu filmu złożonego z filmów ze Stocków dot. Hiszpanii Teksty do filmu dostarczymy, brief również Dostarczymy także ujęcia video nieruchomości Im ciekawszy film, tym lepiej - np. wyskakujące zalety (w formie ikon) Film będzie wyświetlany bez dźwięku, na telewizorach w studiach fitness (siłownia), więc napisy muszą być duże itd.
  • no avatar
    Veniversum
    Zakres obowiązków: - planowanie, produkcja i montaż filmów, podcastów na YouTube, Spotify itd. - tworzenie grafik do kampanii marketingowych, mailowych oraz w mediach społecznościowych - tworzenie podstawowych animacji do filmów promocyjnych (do 60 sekund) na media społecznościowe - określenie grupy docelowej - ustawianie kampanii marketingowych - mierzenie skuteczności kampanii - analiza skuteczności treści i optymalizacja strategii medialnych - generowanie leadów Kanał YouTube: Veniversum (biznes, zdrowie, poglądy)
  • no avatar
    Zakrzak 5 umów
    Montaż wideo YouTube
    Do negocjacji
    28
    29d
    Cześć, poszukuję osoby do stałego wykonywania montażu wideo 4 materiałów miesięcznie. Tematyką są muzycy i ich historie. Ja dostarczam nagranie lektorskie - w pełni gotowe, tj. zmiksowane i masterowane. Ty wyszukujesz materiały na YouTube (Klipy, wykonania live, backstage, wywiady) oraz zdjęcia i kleisz wideo. Bez stocków. Odcinki będą tylko o legendarnych postaciach popkultury, także z materiałami nie będzie problemu. Referencja: https://youtu.be/BPu9uhgSMsk To jest mój kanał, więc materiał oddaje w 100% to, czego oczekuję :) Proszę o zaproponowanie ceny za całość zlecenia.
  • no avatar
    nowakseo.pl
    Montaż rolek na social media
    Do negocjacji
    33
    29d
    Cześć, Poszukuję osoby, która zna się na montażu krótkich, dynamicznych reelsów na social media - Instagram/TikTok. Rolki w głównej mierze są z tematyki edukacyjnej, ciekawostkowej (marketing online), które trwałyby max minutę. To, na czym mi zależy przy montażu: - Zachowanie dynamiki - Animowane tematyczne ikony pokazujące się podczas tego co mówię (nie ciągle, ale w miarę często aby zwracać uwagę), - Napisy na środku, ostylowane moimi brandowymi kolorami, - Przebitki z jakimiś stock filmami - Zbliżenia/oddalenia, - Lekka poprawa kolorów. Dostarczam pocięty materiał. Proszę o wycenę montażu jednej rolki oraz pakietu 5 rolek dostosowanych do wytycznych powyżej. W odpowiedzi na to zlecenie podrzućcie też swoje portfolio :)
  • no avatar
    NOSRETNI 50 umów
    Szukam osoby, która specjalizuje się w produkcji rolek na FB/Insta/TikTok/Shorty. W porozumieniu z pracownikami naszej firmy, montażysta filmów uzgadnia scenariusz, otrzymuje "surówkę" i z niej nagrywa krótkie filmy. Branża awarii, więc jest co montować. Jest możliwość użycia Eleven Labs do generowania głosu. Oferta dotyczy 10 maksymalnie 20-30 sekundowych filmów w oparciu o kilkuminutowy materiał. Oferta musi posiadać dotychczasowe realizacje.