Reelease
0 umów
2025-05-16
Cześć!
Chciałbyś/ Chciałabyś się podjąć nakręcenia teledysku muzycznego?
Kręcimy 17 maja w okolicach Torunia - dokładnie Steklinek - i szukamy operatora kamery, ponieważ stały operator niestety nie da rady w tym dniu. Montaż już po naszej stronie.
1 dzień kręcenia - wstępny scenariusz przygotujemy.
Ujęcia wewnątrz oraz na zewnątrz.
Mile widziany dron.
Jeśli byłbyś zainteresowany to daj znać i pogadamy sobie więcej :)!
Miłego dnia!