Teksty SEO na bloga

Otwarte
Granator Film
Zleceniodawca
23 umowy
Kategoria zlecenia:
Copywriting i teksty
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Poszukujemy copywritera do przygotowania kilku tekstów SEO na bloga na naszą stronę www. Tematyka z branży usług produkcji filmów reklamowych dla firm.

Przykładowy tekst:

ok 1200 słów

ok 7000 znaków bez spacji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie propozycji wraz ze:

- stawą za 1 artykuł wg powyższego schematu

- termin wykonania

- opis jakich narzędzi używasz do przygotowywania tekstów SEO

- dodatkowe informacje o sobie

Tematyka/branża:

Tematyka z branży usług produkcji filmów reklamowych dla firm.

Rodzaj i ilość tekstów:

Tekst SEO na bloga

Liczba znaków:

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Aragog
    Poszukuję redaktora książki/beta-czytelnika, który na bieżąco będzie poprawiał błędy, dawał sugestie, redagował tekst i oceniał fabułę. Gatunek to YA/NA. Proszę o propozycje tylko osoby z udokumentowanym doświadczeniem, a nie tylko takie co lubią czytać. Mile widziane osoby, pracujące w branży. Proszę o podanej ceny za arkusz wydawniczy.
  • no avatar
    Joanna Kupczak
    Prowadzę podcast kryminalny i poszukuję osoby (najlepiej do stałej współpracy), która pomoże mi przygotowywać teksty do odcinka - opisy historii kryminalnych. Rozważam dwie możliwości współpracy: 1. Ja dostarczam temat odcinka (wskazanie konkretnej, prawdziwej historii kryminalnej), a Ty wyszukujesz materiałów o tej sprawie i przygotowujesz na ich bazie tekst (+ dostarczasz mi listę wykorzystanych źródeł z podziałem na główne i dodatkowe). 2. Ja dostarczam temat odcinka i zebrane materiały źródłowe, a Ty jedynie przygotowujesz na ich bazie tekst. W obu przypadkach WARUNKIEM KONIECZNYM jest przygotowanie tekstu własnymi słowami i wyraźne zaznaczanie, kiedy coś cytujesz (prawo cytatu). Ideą jest przygotowanie tekstu, który będzie w ciekawy sposób opowiadał daną historię, jednak ściśle trzymając się faktów i zapewniając odpowiedni szacunek i powagę (sprawy dotyczą ludzkich tragedii). Historia nie musi być opowiadana chronologicznie jeśli inny sposób jej przedstawienia spowoduje, że stanie sie ona ciekawsza dla słuchacza. Przygotowany tekst powinien być poprawny gramatycznie, ortograficznie, stylistycznie i nadawać się do specyfiki nagrania audio (tekst będzie odczytywany więc należy np. unikać zdać wielokrotnie złożonych). Szacowana długość tekstu pod 1 odcinek to 15.000-40.000 zzs (w zależności od liczby źródeł do sprawy). Docelowo chciałabym publikować ok. 2-4 odcinki w miesiącu. Mile widziane doświadczenie przy pisaniu tekstów (proszę o przesłanie przykładów jesli takowe posiadasz). Fajnie jeśli naturalnie sam/sama interesujesz się tematyką true crime. W ofercie proszę o podanie ofercie stawki za 1.000 zzs, a w wiadomości doprecyzowanie oferty i dodatkowo wycenę na opcję: tekst + samodzielne wyszukiwanie źródeł.
  • no avatar
    Paulina_fic 5 umów
    Potrzebuję zaufanej osoby do stworzenia merytorycznych treści na profil na Linkedin oraz ciekawych treści do newsletterów.
  • no avatar
    Agencja-IF-PL 294 umowy
    Poszukujemy doświadczonych copywriterów, którzy przygotują dla nas specjalistyczne i rzetelne artykuły (+teksty wizerunkowe) z poniższej tematyki: - budownictwo socjalne i społeczne (np. dpsy, porady dla miast), - bankowość prywatna, - technologia budynków (green building), - inwestycje. Zależy nam, aby autor tekstów posiadał usystematyzowaną wiedzę, ponieważ w tekstach miałyby pojawiać się autorskie porady, komentarze, dobre praktyki i profesjonalne doradztwo. Tutaj sam research nie wystarczy :) Ilość tekstów jest zróżnicowana z poszczególnych tematyk, jest to jeszcze do uzgodnienia. Szacowana długość jednego artykułu to ok. 5000-6000 zzs. Prosimy o wiadomość z portfolio i wyceną zł netto za 1000 zzs.
  • no avatar
    ERPSPACE
    Poszukuję Copywritera z dobrym angielskim do stworzenia treści na stronę internetową. Strona posiada tylko jedną wersję językową (j. angielski). Strona kierowana jest na rynek globalny. Planowane podstrony: - Strona główna - About us - Blog (trzy wpisy na start, branża IT)
  • no avatar
    moene
    Dzień dobry, szukam osoby do napisania tekstów na stronę internetową. Teksty dotyczą informacji dla turystów danego kraju za granicą. Chodzi o opis atrakcji turystycznych (miasta do zwiedzania, najbardziej znane miejsca, góry, jeziora itd), znane wydarzenia, najbardziej znane potrawy, itd. Mam propozycję podziału tekstów na kategorie i podkategorię oraz wstępny zakres tekstów. W zależności od konkretnego wpisu, ilość znaków może się różnić. Dlatego proszę o ofertę za 10 x 5000 znaków ze spacjami.
  • no avatar
    hubm 59 umów
    Poszukuję autorów do regularnego tworzenia artykułów na blog o tematyce związanej z kryptowalutami (platformy, handel, analiza kryptowalut, , itp.). Proszę o podanie: stawki za 1000 zzs oraz przykładów wcześniej tworzonych treści o tematyce związanej z kryptowalutami. Dziękuje i pozdrawiam..
  • no avatar
    Łukasz 5 umów
    Przygotowanie oferty
    30.00 PLN
    23
    25d
    Przedmiotem zlecenia jest przygotowanie opisu, że zapraszamy do zakupów hurtowych, dla kazdego nowego klienta próbki przy pierwszych zamówieniach gratis.... wysyłka 3 do 4 dni roboczych pod wskazany adres W Polsce , i zamówienia na mój email jakas stopka stworzona Adres.... Oferta nie może być zbyt długa
  • no avatar
    APK
    Opis stanowiska: Portal branżowy Obiekty, działający w branży B2B w zakresie nieruchomości komercyjnych, poszukuje doświadczonego redaktora z wiedzą w Obowiązki: - Planowanie publikacji - tworzenie i realizacja planu publikacji na podstawie własnego researchu i analizy rynku. - Planowanie tematów redakcyjnych - opracowywanie tematów redakcyjnych dla poszczególnych działów portalu z zakresu: rynku i inwestycji, architektury i designu, wydarzeń branżowych, innowacyjnych rozwiązań, ciekawych obiektów, komentarzy z branży z wizją ich późniejszej komercjalizacji - Redagowanie i zlecanie redakcji tekstów podmiotom zewnętrznym - Monitoring wydarzeń branżowych - śledzenie aktualnych wydarzeń, trendów i nowości w branży nieruchomości komercyjnych - Monitoring portali branżowych - systematyczne przeglądanie portali branżowych - Wiedza branżowa, preferowana osoba z doświadczeniem i wiedzą w sektorze nieruchomości komercyjnych usług dla obiektów, developementu, architektury, ekonomii, prawa oraz pokrewnych - Budowanie współpracy z działem handlowym i autorami tekstów - Współpraca B2B lub na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • no avatar
    APK
    Cyfrowy magazyn branżowy Obiekty, działający w branży B2B w zakresie nieruchomości komercyjnych, poszukuje doświadczonego/ą redaktora/kę z wiedzą w obszarze nieruchomości komercyjnych. Opis zadań: - Redakcja tekstów: Redagowanie i korekta tekstów przed publikacją, dbanie o spójność i jakość merytoryczną. (10 do 12 tekstów, o objętości 10-15K zzs, w wydaniach co 2 miesiące) -Tworzenie contentu- treści dla działu handlowego, wsparcie w obsłudze klientów działu handlowego (ghostwriting) -Wiedza branżowa, preferowana osoba z doświadczeniem i wiedzą w sektorze nieruchomości komercyjnych i branżach pokrewnych - Utrzymywanie relacji z autorami tekstów oraz osobami zlecającymi tematy. - Wyszukiwanie odpowiednich zdjęć, tworzenie tytułów i leadów oraz dbanie o graficzne wyróżnienia tekstów. - Planowanie publikacji nastawionych na sprzedaż w trybie miesięcznym/dwumiesięcznym. - Tworzenie treści z zakresu : ESG, zarządzania nieruchomościami, workplace, HR, architektury, designu, technologii obiektowych, proptech, - Wsparcie w procesie składu, korekty, akceptacji - Współpraca w modelu B2B lub cywilnoprawna, współpraca zdalna - Współpraca w zespole o ugruntowanej pozycji, ze stałymi ekspertami Kogo szukamy: Jeśli jesteś osobą doświadczoną, TERMINOWĄ i skrupulatną, chętnie podejmiemy współpracę. Nie wahaj się aplikować, jeśli Twoja historia zatrudnienia zaczyna się wcześniej niż 10 lat temu :). Jeśli masz swoją wizję specyfiki tej branży, ale również nie wahasz się wykraczać poza nią - zapraszamy!