Tajemniczy Klient (zdalnie)

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Zlecenia dla studentów

  • no avatar
    Kaboompics
    Cześć! Szukam kreatywnej osoby, która lubi uczyć się nowych rzeczy, rozkminiać problemy, wymyślać nowe rozwiązania i nie boi działać się na rynkach zagranicznych. Praca zdalna, chyba że jesteś z Łodzi i masz ochotę czasem posiedzieć razem w kawiarni, zjeść coś pysznego i popracować. A konkretnie, to potrzebuję pomocy przy tworzeniu newsletterów, ciekawych treści na Instagram, Pinterest, TikTok, kreacji reklamowych, . Od niedawna mamy sklep ze stock videos oraz mockups, więc przy tym projekcie dodatkowa para rąk będzie super. Jeśli będziesz mieć ochotę, to też chętnie wtajemniczę Cię w pracę przy sesjach zdjęciowych; research, tworzenie koncepcji, moodboardów, tworzenie outfitów dla modeli/modelek, szukanie rekwizytów, etc. Instagram, Pinterest, TikTok, Mailchimp, Figma, SEO, Marketing, Art Director, Set Design, WordPress, WooCommerce, ChatGPT, to obszary gdzie szukam pomocnika. Nie musisz wszystkiego super ogarniać, chętnie Cię nauczymy. Ważna kwestia - język angielski! Cały nasz serwis i wszystkie kanały komunikacji są w tym języku, więc dobra znajomość angielskiego ułatwi nam życie.
  • no avatar
    radomskinieruchomosci 5 umów
    Aranżacja wnętrza biura
    Do negocjacji
    5
    25d
    Poszukuję projektanta/projektantki wnętrz, do przearanżowania jest około 40m2 biura open space. Do zmiany jest kilka mebli, dobranie dodatków, kolorów ścian itp. Wnętrze jest wykończone i nie są potrzebne żadne prace remontowo/budowlane.
  • no avatar
    Martyna_ABSO 92 umowy
    Cześć :-) Poszukujemy osoby, która chętnie dorobi sobie do studenckiego budżetu. Zadanie będzie polegało na: > wyszukaniu w internecie odpowiedniego produktu ze wskazanej listy źródeł (w razie wyczerpania się źródła należy znaleźć nowe wg. wskazanych wytycznych) > weryfikacji czy produkt spełnia określone wymagania > dodanie znalezionego produktu do pliku excel oraz na portal - poprzez przygotowany CRM > upewnienie się, że produkt wygląda dobrze wizualnie po dodaniu (odpowiednie formatowanie tekstu) Po wykonaniu powyższych kroków dodany produkt zostaje przesłany do akceptacji przez moderatora. Płatność następuje za każdy produkt, który został zaakceptowany przez administratora. Cel: Minimum 100 produktów tygodniowo. Wynagrodzenie: Dodanie 100 ofert tygodniowo = 2zł / oferta = 800 PLN msc Dodanie 150 ofert tygodniowo = 2.3zł / oferta = 1380 PLN msc Dodanie 200 ofert tygodniowo = 2.6 zł / oferta = 2 080 PLN msc Samo dodawanie trwa dla osoby, która robi to po raz pierwszy max 10-12 min. Doświadczona osoba dodaje produkt w 5 - 7 min.
  • no avatar
    David
    Dzień dobry, Szukam kogoś kto mógł poklikać mnóstwie przepisów na platformie Memberskitchen. Przepisy mam w wersiach txt albo całe ebooki. Możesz uploadowac te przepisy i ebooki na CHATGPT 4o żeby ci przygotował polski przepis. Ten przepis potem skopiujesz na platformę Memberskitchen. Bym potrzebował około 500-1000 przepisów. Jak będziesz miał/a fajny workflow to można zrobić 30-50 przepisów w godzinie. Jak masz jakieś pytania daj śmiało znać!
  • no avatar
    DataForce
    Location: Warsaw - Poland (Onsite, per scheduled appointment) Task duration: approximately 1 hour Engagement Model: One-time task, task based Compensation: $70 Available payment methods: PayPal, Gift Card, or Wire Transfer, according to preference). Project Overview: DataForce by TransPerfect is looking for contributors from diverse backgrounds and age ranges to collect and evaluate video data to improve the functionality of consumer technology, such as smart devices like tablets and phones, ultimately enhancing user experience. Task Description: As a participant, you will be video recorded while performing a series of simple tasks, including: Moving your arms back and forth Rotating your head Sitting, standing Walking indoor-outdoor Other simple physical movements Overall, the session will take approximately 60 minutes, including preparations. Requirements: Aged between 15-64 Ability to attend the study location in Warsaw
  • no avatar
    Kropla 6 umów
    Estetyczny Montaż rolek
    Do negocjacji
    20
    17d
    Poszukuję osoby, która sprawnie montuje rolki wraz z napisami. Konwencja do ustalenia, jeśli masz jakieś portfolio to możesz podesłać. Potrzebne jest w miarę szybkie łącze, bo musimy przesłać pliki video. Preferowane osoby z umiejętnością ciekawego montażu.
QualitySite
QualitySite
Kategoria zlecenia:
Inne
Budżet:

640,00 PLN

Zdobądź doświadczenie i zostań profesjonalnym tajemniczym klientem!

Testuj platformy internetowe banków i jakość obsługi klienta na infolinii. Praca jest w pełni zdalna, godziny elastyczne i w przypadku tego badania nie wymagamy od Ciebie doświadczenia! Całe badanie realizujemy na podstawie jasno określonych wytycznych.

Celem badania jest sprawdzenie funkcjonalności systemu bankowego pod kątem: intuicyjności i komfortu użytkowania. Badaniu podlega również jakość obsługi klienta pracowników pracujących na infolinii.

Podczas realizacji badania testowany jest m.in. obsługa klienta banku pracująca na infolinii oraz proces zakładania 4 kont internetowych, które są specjalnie stworzone do badań. Są w pełni darmowe i ograniczone w swoich funkcjonalnościach, co gwarantuje umowa. Nie można na nich wykonywać operacji finansowych. Konta zakładane są samodzielnie przez uczestnika badania na oficjalnej stronie banku. Uczestnik zakłada dedykowane konta do badania na własne dane. Bezpieczeństwo przechowywania danych gwarantowane jest przez bank zgodnie z ustawą o bankowości z 29 sierpnia 1997 r. oraz ustawą o RODO. Cały proces zachodzi miedzy uczestnikiem, a bankiem. Po wykonanym badaniu konta są usuwane.

Średni czas realizacji całego badania to 2h pracy.

Nasze wymagania

1. Obywatelstwo polskie

2. Własny komputer oraz dostęp do internetu

3. Pełnoletność

4. Przebywanie na terenie Polski

5. Umiejętność samodzielnej pracy

6. Umiejętność pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

1. Wysłanie wniosków o otwarcie kont dedykowanych do badania.

2. Odebranie telefonu od obsługi klienta banku.

3. Zalogowanie się do platformy bankowej.

4. Sprawdzenie funkcjonalności zgodnie z wytycznymi

5. Wypełnienie i odesłanie ankiety.

Co oferujemy?

1. 240 zł - wykonanie 1 zlecenia trwającego ok. 2 godziny

2. 560 zł - tyle zarobisz poszerzając zakres badania

3. Podjęcie stałej współpracy - ok. 18 zleceń w miesiącu.

4. Elastyczny grafik - badania można wykonywać o dowolnej godzinie.

Aplikacja przez formularz zewnętrzny dodany pod plikiem 1.

Zlecenie w liczbach:

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej

Przesłane oferty 16

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów