It seems your session is missing some essential data. You have been redirected to the beginning of the process. If that problem persists, please contact us at info@useme.com and describe where the process fails.

System ticketingu

Zlecenie zamknięte
no avatar
Hermi
Kategoria zlecenia:
Usługi programowania

Opublikowano:
Zakończone

Opis zlecenia

Minimalne wymagania:

1. Możliwość zakładania kont lokalnych i logowania do domeny (jednocześnie)

2. Sposoby dostępu:

a) Strona Internetowa

b) Tzw. „Kiosk” – strona internetowa

c) Aplikacja mobilna (najlepiej dedykowana aplikacja)

3. Sposoby autoryzacji:

a) Hasło ( w późniejszej wersji SSO dla użytkowników domenowych a dla lokalnych MFA – SMS z PIN)

4. Sposoby zgłaszania:

a) Strona internetowa + zdjęcie

b) Aplikacja mobilna + zdjęcie

c) Wiadomość e-mail + zdjęcie (automatyczne zakładanie ticketu – późniejszy termin)

5. Poziomy dostępu:

a) Zgłaszający – widzi tylko swoje zgłoszenia

b) Kierownik – widzi zgłoszenia swoich pracowników + statystyki

c) Zarządzający zgłoszeniami + statystyki

d) Administrator + statystyki

e) Dyrekcja – widzi wszystko + statystyki

6. Zarządzający zgłoszeniami przydziela zadania wraz z terminem wykonania do wyznaczonych osób.

7. Wysyłanie powiadomień o przydzielonych zadaniach:

a) Wiadomość SMS (później)

b) Wiadomość e-mail

8. Wysyłanie potwierdzeń do zgłaszającego o wykonaniu zadania (mail / SMS)

9. Kilka kategorii zgłoszeń

10. Automatyczne wylogowanie się z systemu po 5 minutach bezczynności.