Startup poszukuje Power BI Developer/UI/UX - wykonanie modyfikacji istniejących dashboards. Możliwa dłuższa współpraca

Zlecenie zamknięte
no avatar
TechPals
Zleceniodawca
2 umowy
Kategoria zlecenia:
Inne usługi IT

Do negocjacji

Umiejętności:

Szukamy doświadczonego Power BI Developer'a z umiejętnościami graphic designu, który pomoże nam usprawnić interfejs oraz graficzny wygląd naszych istniejących raportów w Power BI.

Opis zadania:

Przeprowadzenie analizy istniejących raportów w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy w interfejsie i wyglądzie graficznym.

Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań UI/UX, które wpłyną na usprawnienie użytkowania naszych raportów.

Przygotowywanie estetycznych i czytelnych wzorów raportów, zgodnie z naszymi wytycznymi.

Miejsce wykonania:

Wymagane funkcje:

Doświadczenie w pracy z Power BI oraz znajomość jego funkcjonalności. Dobra znajomość zasad UI/UX i umiejętność projektowania intuicyjnych i atrakcyjnych interfejsów. Kreatywność i zdolność do generowania nowych pomysłów, które poprawią efektywność i atrakcyjność naszych raportów. Umiejętność efektywnej współpracy oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.