Specjalista UX/UI Designer

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Design

  • no avatar
    Jessika Krawczyk
    Projektowanie UX/UI
    Do negocjacji
    22
    29d
    Szukam osoby, która zaprojektuje stronę internetową z branży edukacyjnej. Jest to kilka podstron a w nich informacje takie jak: -jakie są kursy -jakie są funkcjonalności -jaki jest cennik I jestem otwarta na różne propozycje co można tam dodać :)
  • no avatar
    Groovejet
    Serwis internetowy informacyjno-sprzedażowy dla szkoły + CI (w tym ulotka reklamowa z tekstami i copywritingiem), teczka ofertowa, banery reklamowe do google ads, FB, instagram. Konieczne szybkie działanie i umiejętności kreatywne.
  • no avatar
    PRO LEASE
    Szukam doświadczonego Web Designera, który przeprowadzi Redesign naszej strony internetowej www.pro-lease.pl. Projekt musi spełniać wszystkie dobre praktyki UX oraz UI i zwiększyć konwersję. Proszę wraz z ofertą podać link do portfolio i wycenę projektu dla strony głównej + około 3-4 podstrony - oczywiście wersja na desktop i mobilna
  • no avatar
    OskarBiz
    Projekt strony dedykowany jest dla konsultanta biznesowego specjalizującego się w doradztwie strategicznym. Strona ma być przede wszystkim wizytówką, z której potencjalny klient będzie mógł łatwo skontaktować się za pomocą maila, by zapytać o szczegóły usług. Logo i paleta barw są już zdefiniowane, aczkolwiek otwarty jestem na drobne modyfikacje w tych obszarach. Szczególną uwagę proszę poświęcić na design UI oraz funkcjonalność UX, zapewniając płynność działania zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Proszę o przesyłanie linków do portfolio zawierających przykłady wcześniej projektowanych stron, co pozwoli mi ocenić Wasze doświadczenie i umiejętności w tej dziedzinie.
  • no avatar
    EMS MASTER 1 umowa
    Proszę o wycenę wykonania grafik dla programisty jak ma wyglądać nowy interface do istniejącej aplikacji. Sprawdzanie klikalności i łatności w uzytkowaniu. WAZNE: osoba z Gdańska, aby była możliwość spotkania się i pokazania aplikacji obecnej.
  • no avatar
    pb@wayman.software
    Wykonanie na podstawie specyfikacji technicznej i user story mockup aplikacji do kontroli jakości.
  • no avatar
    Krzysztof B.
    Cześć! Jesteśmy agencją marketingową i szukamy osoby, która zaprojektuje, a w zasadzie odświeży layout strony wydarzenia, które organizujemy. Jest to konferencja karierowa, skierowana do młodych osób. Zależy nam na lepszym dostosowaniu strony do grupy docelowej (Gen Z) i przygotowaniu jej na dodanie nowych treści, które nie będą pasowały do obecnego układu. Do zrobienia jest strona główna oraz jedna podstrona (zawierająca kilka elementów takich jak na stronie głównej). Widok desktop oraz mobile. Zależy nam, aby projekt był przygotowany w Figmie. I również zależy nam na czasie. :) Dostarczymy plik tekstowy z nowym układem treści, grafiki można wyciągnąć ze strony. Docelowo chcielibyśmy nawiązać stałą współpracę przy tworzeniu nie tylko layoutów, ale również grafik reklamowych na social media i innych materiałów graficznych. Jeżeli potrafisz taką stronę potem ustawić na Webflow, to super! Dodaj proszę taki wariant do wyceny. A jeżeli nie, to nie szkodzi, poradzimy sobie z projektem w Figmie. :) Będziemy wdzięczni za wycenę oraz +/- czas potrzebny na realizację.
  • no avatar
    wojciech_wos
    W tym tygodniu chciałbym podjąć współpracę. Czy jesteśmy w stanie umówić się na taki zakres prac i ile to będzie kosztowało? Zakres: Postawienie landinga na nowej domenie i gotowym szablonie opracowanie grafik do strony instalacja wordpress na serwerze instalacja szablonu i wtyczek do szablonu podłączenie Google Tag Manager, GA4 i consent mode 2.0 modyfikacja szablonu do finalnej, gotowej wersji podłączenie pod domenę właściwą Tekst, brandbook i projekt sekcji już mam. Potrzebuję wsparcia graficznego i informatycznego.
  • no avatar
    Euforia_sophixx
    Web / UX Designer
    39
    13d
    Potrzebny projekt strony (na już). Treści są. Najlepiej gdybyś miał/miała teraz czas, żeby usiąść do tego od razu. Po wszystkie szczegóły (finansowe i czasowe) proszę o kontakt.
  • no avatar
    IJON 1 umowa
    Design aplikacji mobilnej
    37
    12d
    Poszukuję UX/UI designera do zaprojektowania w Figmie wyglądu aplikacji mobilnej, składającej się z ~12 widoków. Głównie będą to proste formularze i listy, jeden widok z kalendarzem oraz 1-2 widoki z mapą. Nie mam dużego doświadczenia we współpracy z UI/UX designerami, więc poza wstępną wyceną oraz przykładem prac proszę napisać, jakie informacje będą potrzebne do realizacji zlecenia.
no avatar
Agnieszka Jankowska
Zleceniodawca

Opis zlecenia

Dołącz do zespołu ReklamaDlaBiznesu.pl na stanowisku UX/UI Designer.

Twój zakres obowiązków:

- współpraca z działami wewnętrznymi przy prowadzonych projektach,

- współpraca z developerami przy wdrażaniu produktów,

- ustalanie i trzymanie się terminów i kroków milowych, bieżąca praca na harmonogramach,

- tworzenie dokumentacji produktowej,

- raportowanie,

- makietowanie,

- projektowanie,

- dbanie o dobrą komunikację w ramach wszystkich prowadzonych projektów.

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość narzędzi: Figma lub Adobe XD, Sketch,

- doświadczenie w kontakcie z klientem,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- kreatywność, zmysł artystyczny, twórcze i nowoczesne projektowanie,

- optymizm, pozytywne nastawienie, otwartość na zmiany oraz umiejętność pracy zespołowej,

- dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie.

Dodatkowe atuty:

- znajomość programu Adobe Acrobat Pro, Adobe Illustrator, Photoshop,

- bogate portfolio.

To oferujemy:

- rozliczenie godzinowe, ile wypracujesz tyle płacimy,

- wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko - onboarding,

- kreatywne środowisko pracy oraz spójność zadań z zainteresowaniami,

- super atmosferę,

- zapoznanie się ze specyfiką pracy działu marketingu,

- ciekawe i różnorodne projekty i zadania,

- elastyczne godziny pracy.

Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej