Specjalista Notion

Otwarte
no avatar
KasiaZeo
Kategoria zlecenia:
Wirtualna asystentura

Szukam specjalisty od programu Notion, który pomoże mi stworzyć w programie planer/dziennik/organizer, zaawansowane widoki. Możemy się połączyć online. Chętnie też odkupię gotowy szablon pod osobę z ADHD jeśli ktoś ma, korzysta i ułatwia mu to życie.

Przesłane oferty 2

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    Videokings.pl 37 umów
    Potrzebujemy wsparcia przy tworzeniu treści tekstowych do działań marketingu online. Posty do SM/ SMSy informacyjne / Teksty na landing page / korekta napisów do materiałów Video / spisywanie procesów i procedur w formie dokumentów tekstowych / tworzenie notatek z nagrań audio / video
  • no avatar
    Fundusze UE
    Zlecenie obejmuje: - budowanie własnej bazy klientów (m.in. kontakt telefoniczny, mailing, LinkedIn, FB, inne) - zarządzanie własną bazą klientów; - kontakt z Firmami (osobami decyzyjnymi); - promowanie usług Inicjatywa Euro; - informowanie dedykowanych przedsiębiorców o możliwości pozyskania dotacji z UE; - samodzielna weryfikacja Firmy pod kątem wymogów danej dotacji; - umawianie spotkań z wybranymi Firmami (firmy z sektora MŚP, duże podmioty); - utrzymywanie kontaktu z dedykowanymi przedsiębiorcami; pomoc w finalizowaniu procesu sprzedaży; Stała współpraca.
  • no avatar
    Zlecenia-Ksiegowe
    Obsługa księgowa
    Do negocjacji
    4
    27d
    Przygotowanie firmy do sprawozdania finansowego z branży wydawnictwo/księgarnie z OSS, czynni podatnicy VAT, średnio 30-40 FV i operacji na wyciągu.
  • no avatar
    Kasia Bąkowska
    Poszukuję freelancerów do współpracy w ramach projektu wirtusfera.pl w szczególności osoby ogarniające kalendarze, strony www, prostą księgowość, reserch proszę o oferty wg stawki godzinowej oraz za zlecenie
  • no avatar
    Anna
    Wirtualny(a) asystent(ka)
    Do negocjacji
    20
    24d
    Poszukuję asystenta lub asystentki do pracy przy publikacji książki w formie self-publishingu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: * Research w sieci na potrzeby publikacji * Organizacja spotkań * Zarządzanie minutkami ze spotkań * Koordynacja wyjazdów, sesji zdjęciowych * Pomoc przy wydaniu książki (np. współpraca z drukarnią) * Współpraca z osobami zaangażowanymi w projekt (agencja marketingowa, IT, redaktorzy) Praca wstępnie będzie wynosić ok 20h/miesiąc - do dyskusji Stawka - do negocjacji. Preferowana osoba z Warszawy - możliwe spotkania bezpośrednie (np. warsztaty, burze mózgów, itp) Wymagania: * Kreatywność * Idealna organizacja i koordynacja zadań * Wysokie umiejętności znajdywania rzeczy niemożliwych w sieci ;) Dodatkowe plusy: * Znajomość języka angielskiego * Zainteresowanie narzędziami AI * Zainteresowanie social mediami.
  • no avatar
    ap-expert 2 umowy
    Obowiązki: Wpisywanie spotkań do kalendarza. -Przypominanie o spotkaniach na życzenie. -Informowanie o konflikcie spotkań. -Zarządzanie różnymi sprawami osobistymi, takimi jak: -Organizacja zakupów. -Rezerwacje (restauracje, bilety, hotele). -Koordynacja usług (np. serwis sprzątający, naprawy domowe). -Przypomnienia o ważnych terminach osobistych. Regulamin: -Miejsce komunikacji: mail, telefon, SMS, WhatsApp. -Kalendarz: Google - udzielam dostępu. -Czas reakcji: maksymalnie 8 godzin (preferowany jak najkrótszy czas). -Potwierdzenie realizacji zadań: każdorazowo. -Godziny pracy: od 8:00 do 20:00. -Codzienna współpraca: bieżąca komunikacja. -Czas szkolenia: jeśli potrzebny. -Zastrzeżenie: regulamin może być zmieniony w zależności od potrzeb. -Ważne spotkania i terminy: wpisywane do kalendarza. -Przypomnienia : jako wiadomości opóźnione. Jeżeli jesteś zainteresowany/a, proszę o kontakt.
  • no avatar
    Kancelaria-Centrum
    Asystent/ Asystentka Zarządu
    Do negocjacji
    22
    18d
    Działania bieżące spółki wymagające osobistego zaangażowania zarządu. Przykład niezbędnych umiejętności: - podstawowe działania marketingowe, zarządzanie opiniami profili Google - praca na Excel’u - telefony do instytucji według wytycznych - sporządzanie podręcznika operacyjnego firmy - nadzór danych z Excel’u i sporządzanie raportów dla zarządu - prace porządkowe w dysku wirtualnym firmy (rozpisanie katalogów i ustalenie dostępności plików)
  • no avatar
    karoldraspa
    Wirtualna asystenkta
    Do negocjacji
    47
    17d
    głównie odbieranie tel. prace biurowe
  • no avatar
    kasia_vs_zadania 6 umów
    Wirtualna asystentka
    Do negocjacji
    20
    17d
    Cześć, poszukuję prawdziwej asystentki, zaradnej i komunikatywnej osoby która pomogłaby mi ogarnąć różne bieżące sprawy. W dużej mierze są to sprawy z zakresu: * znaleźć osobę, która wykona dla mnie "coś" (stronę www, remont łazienki, kampanię newsletterową itp.) - jeśli orientujesz się w sprawach biznesów online, copywritingu, social media to będzie to duży plus, może mieć wtedy więcej zadań, * zadzwonić i zamówić jakąś rzecz/usługę, * przypomnieć mi o ważnych sprawach, * umówić spotkania, wymieniac maile w ich sprawie itp. Współpracę możemy rozpocząć teraz, a możemy od lipca. Szczególnie przez wakacje mogę potrzebować więcej pomocy :) Ważne: szukam osoby, która mówi i pisze po angielsku. Poziom B2 to minimum. Idealnie szukam asystentki z Łodzi, tak byśmy mogły się czasem spotkać.
  • no avatar
    mncompany
    The task is to liquidate a Polish company. The main responsibilities of this role include preparing and submitting the necessary paperwork, ensuring compliance with tax and legal requirements, and handling the final financial transactions.