Specjalista Google Ads - wyszukiwanie specjalisty, Research

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

703 zlecenia w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    Jober
    Szukamy fajnej, pozytywnej osoby do pracy przy portalu z ofertami pracy. Osoby, która nie boi się wyzwań ani klientów. Do obowiązków będzie należeć: - kontakt z klientami (też w języku angielskim) przez email, LinkedIn, Facebook i czat - wystawianie faktur - kontakt z portalami internetowymi w celu zamieszczania artykułów - pomoc w dodawaniu ogłoszeń Wymagania: - znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie - pracowitość i miła aparycja - doświadczenie w sprzedaży (najlepiej internetowej) - biegła obsługa komputera - minimum 4h wolnego czasu pomiędzy 8 a 16 Mile widziane: - doświadczenie w marketingu lub rekrutacji - znajomość podstaw SEO Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    Black Crow
    Szukam osoby biegle mówiącej w języku angielskim która odbierałaby telefony i odpisywała na maile. Na początek proszę o wycenę za około 5 godzin w miesiącu. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.
  • no avatar
    krklukasz 15 umów
    Interesuje mnie zlecenie pracy polegającej na poszukanie na terenie niemiec 5 osób które przetestują i nagrają amatorską opinią telefonem komórkowym na temat diet na thermomix. Konkretnie osoba ta dostanie od nas listę przepisów np: wegetariańskich na thermomix i bedzie miała nagrać krótką pozytywną opinię na temat tej diety. Trzeba wiec dać ogłoszenia na serwisie typu USEME ale na rynku niemieckim i poszukać tam tych osób.
  • no avatar
    baryswiktoria
    zlecę badanie rynku / research, co i jak się dzieje teraz w SM w temacie salonów tattoo w Warszawie. Badanie ma być podstawą do stworzenia planu marketingowego i kalendarza postów - tu prawdopodobnie i na to dostanie zlecenie osoba wybrana do badania rynku.
  • no avatar
    Monklights
    Poszukujemy osoby, która zna podstawowe zagadnienia z zakresu elektryki/ elektroniki oraz pracowała z platformą EPREL. Celem zlecenia jest wygenerowanie etykiet energetycznych dla lamp. Praca polega na wpisywaniu odpowiednich danych dotyczących parametrów technicznych danej lampy do systemu, który tworzy etykiety. Zależy nam na umiejętności obsługi platformy EPREL. Do zrobienia jest około 30 etykiet energetycznych.
  • no avatar
    Idea Marketing 25 umów
    Zakres obowiązków: Rozwijanie portfela istniejących produktów kosmetycznych Wdrażanie nowych produktów na rynek e-commerce Tworzenie materiałów do komunikacji marketingowej, copywriting oraz opracowywanie opakowań produktów Planowanie zakupów i dostaw, Współpraca z ekspertami e-commerce w celu promocji i sprzedaży produktów Aktywacja ambasadorów i klientów marki w mediach społecznościowych
  • no avatar
    ahseuq 3 umowy
    zlecenie obejmuje 100 udostepnien posta na grupach typu "sprzedam zamienie" (nie powtarzamy grup, grupy conajmniej 5000 czlonkow) Postujemy na grupach "sprzedam zamienię", mają mieć więcej niż 5000 członków w grupie. Rozliczamy się według licznika udostępnień posta - widać tam kto, ile i gdzie udostępniał. oczywiście jedno udostępnienie na jedną grupę - nie dublujemy 1) wchodzimy w poniższego linka: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.895198433900350&type=1&l=0badc09bca 2) klikamy "udostępnij" 3) wybieramy w okienku "udostępnij w grupie" 4) wybieramy grupę sprzedam zamienię 5) wchodzimy na stronę https://www.linkcollider.com/page/spintaxtester 6) w górne okienko wklejamy całą treść z pliku trescposta.txt (okienko CONTENT) 7) klikamy Compile 8) kopiujemy tekst z dolnego okienka (okienko RESULT) 9) wklejamy ten tekst na fb w okienko udostępniania 10) klikamy UDOSTĘPNIJ koniec:) wazne jest korzystanie z tej strony zeby kazdy post byl inny - wtedy nie dostaniemy bana na facebooku za postowanie wszedzie tego samego. Proszę o podanie ceny za 100 udostępnień i jaki czas wykonania Pozdrawiam
  • no avatar
    PfleWo-Gruppe
    We need someone who can help to manage many office jobs like factoring, accounting, controlling an process moduling in a Company with about nearly 100 workers in sum. We need a allround talent who has all office Microsoft office Skills and a good perception to get into new projects. He/She needs basic german speach to understand and to comunicate with us.
  • no avatar
    coinpaprika
    Create an excel sheet with: Influencer (YouTuber) name, link, number of followers, approx number of average views per video, email, Telegram, cost of promoting coinpaprika
  • no avatar
    k r u
    Chodzi o pomoc przy wyprostowaniu jednego tematu w ZUS (nieskuteczne złożenie druku ZWUA i kikumiesięczne naliczenie składek przez ZUS w sytuacji gdy już pracownika nie było). Proszę o podanie stawki za 1 rbh. Okazjonalnie tematów może być więcej. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
Prolego
Prolego
Zleceniodawca
640 umów
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Wykonawca ma za zadanie:

- zrobienie bazy danych z małych agencji reklamowych oraz jednoosobowych specjalistów Google Ads (freelancerów)

- bezpośredniego kontaktu z każdym z wykonawców i wyszukiwania niestandardowego (Oferia, Google - dalsze strony, Rekomendacje, Useme, LinkedIn itd.).

- przedstawienie 5 rekomendacji w formie raporty z wynikami

Czekamy na Twoją aplikacje — napisz nam kilka słów o sobie, doświadczeniu i co najważniejsze — o swoich oczekiwaniach, nie tylko finansowanych :)

Zlecenie w liczbach:

1 Research

Miejsce wykonania:

praca zdalna

Przesłane oferty 3

Dodano: 2021-12-22
Dodano: 2021-12-20