Specjalista ds. social media

Zlecenie zamknięte
no avatar
mbetlewski
Zleceniodawca
14 umów
Kategoria zlecenia:
SEO i social media

Opis zlecenia

Szanowni Państwo,

Jesteśmy sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży dodatków odzieżowych, takich jak chusty, szale, kapelusze, szelki i wiele innych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki, poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. mediów społecznościowych, która pomoże nam zbudować i rozwijać naszą obecność w mediach społecznościowych.

Obowiązki:

-Tworzenie atrakcyjnych banerów na stronie sklepu oraz tworzenie ciekawych treści wizualnych na naszych kontach na Instagramie i Facebooku.

-Organizacja konkursów i akcji promocyjnych, które angażują społeczność naszych mediów społecznościowych.

-Monitorowanie rynku i tworzenie raportów comiesięcznych w celu oceny skuteczności naszych działań.

-Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi, w tym tworzenie atrakcyjnych zdjęć produktowych jak i sesji .

-Odpowiedzi na pytania klientów oraz skuteczne pozyskiwanie nowych obserwujących i przekształcanie ich w lojalnych klientów zachęcając przy tym do zapisu do newslettera

-Tworzenie co miesięcznego harmonogramu postów oraz planów np. promocyjnych/konkursowych z dwutygodniowym wyprzedzeniem do akceptacji

Wymagania:

-Doświadczenie w obszarze mediów społecznościowych, szczególnie w branży modowej. Prosimy o dołączenie portfolio do aplikacji.

-Umiejętność tworzenia atrakcyjnych projektów graficznych na potrzeby social media i banerów do sklepu internetowego.

-Znajomość narzędzi do zarządzania kontami na Instagramie i Facebooku oraz umiejętność tworzenia angażujących treści.

-Znajomość technik marketingu szeptanego i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych.

-Umiejętność tworzenia profesjonalnych zdjęć produktowych i sesji na potrzeby social media i sklepu.

-Organizacyjne zdolności oraz umiejętność tworzenia harmonogramów i raportów miesięcznych.

-Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Tematyka/branża:

odzież