Przygotowanie dedykowanego serwera Discord

Zlecenie zamknięte
Software Bay
Zleceniodawca
4 umowy
Kategoria zlecenia:
Inne usługi IT

Opis zlecenia

Znasz się na Discordzie?

Specjalista_ka od Discorda poszukiwany_a!

Cześć!

Do jednego z naszych projektów szukamy osoby, przed którą Discord nie ma żadnych tajemnic. Głównym zadaniem będzie przygotowanie, według naszych wytycznych, dedykowanego serwera Discord - od podstaw.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

masz doświadczenie we wdrażaniu kanałów Discord,

ustawianie botów discordowych to dla Ciebie pestka,

umiesz skutecznie zabezpieczyć serwer przed botami.

Funkcjonalności, których potrzebujemy:

Channels and roles

Locked staff/friends only channels

Roles/channels permissions setup

Verification system

Welcome bot

Server Bots

Basic Rules

Auto-moderation

Server log

Server stats

Invite tracking

Self-assignable roles menu

Ticket support

Custom commands

Anti-Raid System

Lista podstawowych kanałów do przygotowania:

Welcome - bot z powitaniem nowych osób.

Verification -

Official channels - Podpięte linki do aplikacji oraz kanałów SM.

Announcements - Istotne ogłoszenia np. o wprowadzonych zmianach, ulepszeniach itp.

Bug report - Informacje od adminów o możliwych błędach itp. (jeśli chcą je zgłaszać użytkownicy, niech korzystają z supportu / feedbacku).

Calendar / sneak peeks - informacje o datach dropów.

FAQ -

General - bieżąca komunikacja społeczności.

Support / questions -

Off topic - bieżąca komunikacja społeczności.

Zakres Twoich obowiązków:

przygotowanie dedykowanego serwera Discord, zgodnie z wytycznymi (kanały, weryfikacja, boty);

doradztwo w zakresie możliwości wprowadzanych botów / zabezpieczeń.

W odpowiedzi prześlij nam informacje o tym, nad jakimi funkcjonalnościami Discorda do tej pory pracowałeś_aś. Jeśli możesz, przedstaw je na przykładzie konkretnych projektów.

Zlecenie w liczbach:

j.w.

Miejsce wykonania:

Wymagane funkcje:

Przygotowanie dedykowanego serwera Discord, zgodnie z wytycznymi (kanały, weryfikacja, boty)