SEO teksty

Otwarte
no avatar
i.kontakt
Zleceniodawca
12 umów
Kategoria zlecenia:
Copywriting i teksty

Poszukujemy doświadczonego copywritera, który pomoże nam w tworzeniu treści SEO na potrzeby naszej strony internetowej oraz kampanii linkbuildingowych. Zależy nam na współpracy z osobą, która posiada umiejętność pisania angażujących i eksperckich artykułów, które przyciągną uwagę czytelników oraz będą zgodne z najnowszymi standardami SEO.

Wymagania:

Doświadczenie w pisaniu tekstów SEO

- Umiejętność tworzenia treści o długości 6000-8000 znaków

- Znajomość zasad linkbuildingu i umiejętność tworzenia artykułów wspierających ten proces

- Umiejętność wyszukiwania informacji i ich przetwarzania w zrozumiały sposób

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pisarskie

-Zrozumienie znaczenia słów kluczowych i umiejętność ich naturalnego wplatania w tekst

Zakres obowiązków:

- Pisanie artykułów SEO na różne tematy zgodnie z dostarczonymi briefami

- Tworzenie eksperckich treści, które będą służyć jako wsparcie dla kampanii linkbuildingowych

- Opracowywanie unikalnych i wartościowych treści, które przyciągną uwagę zarówno użytkowników, jak i wyszukiwarek

- Regularne dostarczanie gotowych tekstów zgodnie z ustalonym harmonogramem

Dodatkowe informacje:

- Termin realizacji projektu oraz stawki do uzgodnienia

- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy kolejnych projektach

- Prosimy o przesłanie przykładowych tekstów lub portfolio

Tematyka/branża:

Online usługi

Rodzaj i ilość tekstów:

6000-8000

Liczba znaków:

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    One Media Group 101 umów
    Oczekuję wyceny za pakiet tesktów, nie rozliczamy z ilości znaków. Musimy ten projekt zamknąć na dwa etapy i zapytanie dotyczy 1 etapu. 2 etap to teksty do linków z rutera strony. Napisanie tekstów do całej strony internetowej strona robocza http://majewski.codeincode.pl + 4 artykuły do publikacji w portalu dla kobiet o kuchniach. W zakresie strony www oprócz wszystkich treści szczególną uwagą seo należy się zająć rozbudowanymi tekstami i nagłówkami w podstronach: - nowoczesna kuchnia - tradycyjna kuchnia - kuchnia loftowa - kuchnia (opisy pod seo)
  • no avatar
    Jarosław Mika
    Artykuły SEO
    Do negocjacji
    10
    60d
    Witam, Zlecę napisanie artykułów pod SEO. Artykuły będą podzielone na gminy a każdej z tych gmin opisane poniższe dane. Artykuły opublikowane będą w katalogu firm w lokalnych mediach wraz z linkami do instytucji. do zadania należy - zebranie informacji zrobienie opisu zgodnie z zasadami SEO, publikacja na stronie lokalnych mediów dla 26 gmin - urzędy - adresy, dane kontaktowe, opisy departamentów - apteki - szpitale - duże firmy - sklepy całodobowe - baseny, boiska
  • no avatar
    Jakub Knyrek
    Cześć! Szukamy specjalisty z zakresu tematyki budowlano-remontowej - kreatywnego, z lekkim piórem. Cel: napisanie 10 tekstów eksperckich na bloga sklepu internetowego, dotyczących różnych prac budowlanych i remontowych - o charakterze poradnikowym, uwzględniających adekwatne produkty z oferty naszego sklepu. Warunek konieczny: bycie praktykiem - nawiążemy współpracę tylko z osobą, która faktycznie regularnie buduje lub remontuje - najlepiej zawodowo. Najchętniej oczywiście nawiążemy stałą współpracę, więc jeśli jesteś praktykiem-zawodowcem, który ma zajawkę w tym co robi, a do tego regularnie tworzy treści w postaci bloga lub mediów społecznościowy - masz na starcie +100 punktów! :) Zachęcamy do podsyłania ofert z portfolio lub przykładowymi tekstami.
  • no avatar
    KOVAS
    Firma KOVAS poszukuje kreatywnej i sumiennej osoby do stworzenia opisów około 300 produktów kosmetycznych w języku polskim. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu treści, znasz język angielski i potrafisz pracować z dostarczonymi materiałami zarówno w języku angielskim, jak i polskim, to ta oferta jest dla Ciebie! Zakres obowiązków: Tworzenie opisów produktów kosmetycznych w języku polskim. Korzystanie z dostarczonych materiałów w języku angielskim i polskim do tworzenia treści. Zapewnienie spójności i atrakcyjności opisów, uwzględniając specyfikacje produktów oraz potrzeby klientów. Współpraca z zespołem marketingowym i działem produktów w celu uzyskania niezbędnych informacji. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: Propozycji ceny oraz czasu na wykonanie zlecenia. Próbki swojego wcześniejszego opisu produktu w języku polskim.
  • no avatar
    SEOSKI MARCIN SKIBA 99 umów
    Mamy do zlecenia w sierpniu około 15 artykułów blogowych (5k) i około 35 artykułów sponsorowanych (4k) lub o kilka więcej, jeżeli piszesz też w języku angielskim (daj znać w swojej ofercie). Teksty powinny być poprawne merytorycznie i nasycone podanymi frazami kluczowymi. Copy może wspierać się AI, ale nie na zasadzie kopiuj/wklej - teksty powinny być sprawdzone pod względem poprawności merytorycznej, językowej i nie powinny zawierać typowych, sztampowych wyrażeń, po których od razu można stwierdzić, że pisane są przez sztuczną inteligencję. Teksty powinny też być odpowiednio sformatowane - nagłówki, pogrubienia, anchory (w sponsorowanych), dlatego zależy nam na współpracy z kimś, kto miał już do czynienia z tworzeniem treści do sieci. Jeżeli będziemy zadowoleni z jakości tekstów i współpracy, będziemy zlecać treści co miesiąc. UWAGA! Prosimy o podanie w ofercie: 1. ceny za 1000 zzs w przypadku blogowych 2. ceny za 1000 zzs w przypadku sponsorowanych 3. informacji, czy interesuje Cię także pisanie w języku angielskim 4. próbka artykułu blogowego/sponsorowanego - mile widziana
  • no avatar
    Krzysztof 2 umowy
    Poszukujemy osoby do stałej współpracy przy tworzeniu treści na blog e-commerce, raportów i poradników w imieniu firmy dostarczającej oprogramowanie B2B. Oczekujemy solidnego researchu podejmowanych tematów i bardzo wysokiej jakości merytorycznej treści. Przez lata byliśmy wydawcami prasy branżowej, dlatego jakość treści jest dla nas najważniejsza. Zależy nam na regularnej publikacji minimum 3-4 artykułów miesięcznie. A dodatkowo: - optymalizacji SEO i odświeżeniu obecnych artykułów - tworzeniu e-booka/poradnika/raportu minimum raz na kwartał Na tym etapie proszę jedynie o ofertę na 4 artykuły miesięcznie w temacie e-commerce B2B. Proszę jeśli nie masz doświadczenia w e-commerce, platformach B2B i nie rozumiesz seo, analityki i content marketingu to nie aplikuj!
  • no avatar
    Webratings 12 umów
    Teksty sprzedażowe
    Do negocjacji
    19
    28d
    Cześć! Poszukujemy copywritera/redaktora z doświadczeniem w tworzeniu skutecznych tekstów sprzedażowych. Idealny kandydat powinien doskonale rozumieć, jak działają strony internetowe, znać znaczenie nagłówków i wiedzieć, jak przyciągnąć uwagę czytelników. Zakres zlecenia: napisanie tekstów sprzedażowych na stronę główną i stronę produktu dla nowopowstałej marki oferującej nawilżacze powietrza z oczyszczaczem. Prosimy o przesłanie portfolio oraz ceny za 2 podstrony.
  • no avatar
    AutoMotoChem
    Zlecę pisanie artykułów na bloga z branży lakiernictwa samochodowego i pokrewnych tematów.Poszukuję osoby która jest zainteresowana zagłębić się w tajniki branży i stworzy jakościowe teksty na blog nie koniecznie długie.
  • no avatar
    marketing 10 umów
    Poszukujemy copywritera do przygotowania 32 krótkich (jeden akapit; 2-3 zdania) maili oraz 6 mailingów typu Newsletter 2000-3000 zza. Wszystkie wraz z tematami, preheaderami oraz CTA dla sklepu elektrotechnicznego, których celem będzie zakup produktów w koszyku, schowku, ostatnio oglądanych itp. Zleceniobiorca powinien mieć lekkie pióro i swobodę w opisywaniu tematów inżynieryjno-technicznych.
  • no avatar
    Jakub Derda
    Poszukujemy osoby, która zajmie się tworzeniem scenariuszy oraz briefów na reklamy, począwszy od analizy reklam o podobnej tematyce konkurencji, przez analizę potrzeb i problemów klienta, po stworzenie grafiki/scenariuszu. Zlecenie obejmuje stałą współpracę, dlatego miesięcznie będzie potrzebne min. 10 scenariuszy oraz 5 grafik. Nie posiadamy określonego budżetu, osoby zainteresowane prosimy o napisanie ceny za jeden scenariusz/brief