Redesign i stworzenie nowej strony internetowej

Zlecenie zamknięte
no avatar
Papu.io
Zleceniodawca
8 umów
Kategoria zlecenia:
Strony www

Cześć, szukamy osoby, która pomoże nam z redesignem strony www.papu.io

Poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego projektanta/programisty stron internetowych, który przebuduje i przeprojektuje naszą przestarzałą stronę internetową, która obecnie nie spełnia naszych oczekiwań. Chcemy ją przekształcić w nowoczesną i atrakcyjną wizualnie platformę, która działa bez zarzutu na wszystkich urządzeniach. Przygotowaliśmy szczegółowe opisy, grafiki i wstępny koncept projektu, które będą wytycznymi w procesie tworzenia.

Obowiązki:

- Współpraca z naszym działem marketingu w celu zrozumienia projektu.

- Wykorzystanie dostarczonych opisów, grafik i wstępnego konceptu projektu w celu stworzenia atrakcyjnej wizualnie i przyjaznej dla użytkownika strony internetowej.

- Wdrożenie zasad projektowania responsywnego, aby zapewnić optymalną wydajność na różnych urządzeniach i rozmiarach ekranu.

- Integracja niezbędnych funkcji, takich jak formularze kontaktowe, elementy interaktywne i integracja z mediami społecznościowymi.

- Optymalizacja strony internetowej pod kątem szybkiego ładowania, widoczności w wyszukiwarkach i zaangażowania użytkowników.

Szukamy eksperta, dlatego oczekujemy rekomendacji i wskazówek dotyczących najlepszych praktyk w celu poprawy ogólnego doświadczenia użytkowników na stronie.

Wymagane funkcje