REACT NATIVE DEVELOPER aplikacja mobilna ANDROID i IOS dla sportowców z kategorii dyscyplin precyzyjnych

Zlecenie zamknięte
Kodelika Software House
Kategoria zlecenia:
Aplikacje mobilne

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów tworzących ciekawe rozwiązania IT. Razem tworzymy Kodelikę, czyli software house działający w rytmie Rock&Roll’a. W związku z pojawieniem się nowych projektów szukamy osoby, która poczuje rockowy rytm naszego software house’u.

Kultura Pracy:

knowledge sharing - możesz liczyć na nasze wsparcie poprzez systematyczne review twojego kodu.

remote culture - podstawą naszej kultury jest skuteczny przepływ informacji. Natomiast forma współpracy ma charakter zadaniowy.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość: React Native JS

komercyjne doświadczenie projektowe min. 2 lata

Inne predyspozycje:

Samodzielność. Szukamy osoby rozwiązującej problemy w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i wiedzę. Szczególnie zależy nam na osobach chcących zdobywać nową wiedzę i potrafiących to robić.

Zachowanie kultury kodu. Chcemy opierać współpracę na takim samym poziomie kultury kodu.

komunikatywność techniczna. Do komunikacji używamy:

- Jira

- Confluence

- Slack

- Gitlab

Zadania:

Pełna wersja produktu. Deadline 31.05.2021

Otrzymasz:

- makieta (Balsamiq)

- gotowy design

- API i dokumentacja (Swagger)

Po za pracą:

Nie samą pracą człowiek jednak żyje! Równie ważne dla rozwoju naszego zespołu jest realizacja "po godzinach". Dlatego wspieramy naszych pracowników w tym wszystkim, co jest dla nich istotne. Spotkania przy planszówkach? Wsparcie imprez motocyklowych? Oczywiście! Różnorodność jest naszą siłą.

Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.

System operacyjny:

iOS, Android

Wymagane funkcje:

Funkcjonalności: - Logowanie/rejestracja, - dodawanie treningów, - dodawanie serii do treningu, - dodawanie zdjęć i możliwośc oznaczania/edycji punktów na zdjęciach, - możliwość dodawania/edycji znajomych, - "wall" z treningami i aktualizacjami znajomych, - filtrowanie, podgląd treningów swoich i znajomych, - lajkowanie treningów znajomych, - ekran ustawień, - notyfikacje.