Przepisywanie tekstu z JPG do Word

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    GMD
    Posiadamy w Baselinker 240 produktów do wystawienia na Amazon PL. - wypełnienie parametrów - dobór kategorii - dobór typu produktu Prosze o wskazanie ceny za calosc
  • no avatar
    RABBITMAN SP. Z O.O
    Witam Posiadamy około 450 sztuk zdjęć którego nazwy kanoniczne odpowiadają content-owi zdjęcia. Potrzebujemy kogoś kto doda do ich nazw odpowiadające im kody EAN. Z przykładu: Mamy zdjęcie jabłek i plik o nazwie jablka_ligol_3_szt.jpg Wyszukujemy z przesłanych danych EAN odpowiadający JABLKA LIGON i dodajemy do istniejącej nazwy w prefix ean_ jablka_ligol_3_szt.jpg Proszę o podanie ceny za całość.
  • no avatar
    IRENEUSZ
    uzupełnianie danych
    Do negocjacji
    74
    21d
    Wprowadzanie danych do programu, stworzenie umowy w programie i jej wygenerowanie na podstawie tabeli dostarczonej. Po wprowadzeniu danych program komputerowy sam generuje umowę. Dodać należy zakres obowiązków, kwotę umowy, okres rozwiązania.
  • no avatar
    Szymon Nożewski 1 umowa
    witam. zlece zaprojektowanie wzoruf aktury na portalu stripe
  • no avatar
    Daniel Piskurewicz
    Szukam osoby do dodawania produktów do sklepu, dodanie zdjęć, opisu, kolorów, rozmiarów i stanów. Rozliczenie od ilości produktów, czas realizacji jak najszybszy. 50 produktów, branża sukienki.
  • no avatar
    Velzo
    Poszukuję doświadczonej osoby w przygotowaniu pliku z produktami do importu. Ilość produktów które posiadamy to 90. 82 z tych produktów posiada 60-119 wariantach rozmiarów. Pozostałe produkty są dodatkami do wyboru. Do pliku importu i każdego wariantu należy opracować opisy.
  • no avatar
    Webratings 14 umów
    Dzień dobry, poszukujemy osoby, która zajmie się uzupełnieniem naszej bazy danych na podstawie specyfikacji technicznych urządzeń (odkurzacze, roboty sprzątające, oczyszczacze powietrza, osuszacze itp.). Na start 15 modeli odkurzaczy pionowych z funkcją mycia. Praca wymaga samodzielnego researchu - dane muszą pochodzić z oficjalnych stron producentów, kart produktowych lub instrukcji obsługi. Dodatkowo do obróbki będzie zdjęcie produktu typu packshot według kilku wytycznych (proste czynności w programie Canva - usunięcie tła, dostosowanie wielkości). Przewidujemy możliwość dłuższej współpracy.
  • no avatar
    NSIX Data Center 1 umowa
    Zakres obowiązków: • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, • Ewidencjonowanie do 300 dokumentów księgowych (faktur) miesięcznie, • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT kwartalnie, CIT, JPK) • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych, • Obsługa kadr i płac dla 3 pracowników (umowy, rozliczenia, zgłoszenia do ZUS), • Przygotowywanie raportów finansowych i sprawozdań dla zarządu, • Udział w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych. Wymagania: • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z o.o., • Znajomość systemu księgowego Comarch Optima, • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i zarządzania czasem, • Rzetelność, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu zadań, • Dostęp do komputera z internetem. Oferujemy: • Pracę w pełni zdalną z elastycznymi godzinami pracy, • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (dostęp do naszych serwerów oraz licencja na system księgowy Comarch Optima, poczta elektroniczna, MS365 etc), • Możliwość długoterminowej współpracy, • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania. Idealna praca dla doświadczonego księgowego, który szuka dodatkowego zajęcia poza etatem. Spółka z o.o. jest de facto jednososobową spółką a więc struktura jest bardzo prosta i świadczy wyłącznie usługi, nie jest to skomplikowana księgowość. Szacowane zaangażowanie godzinowe nie więcej niż 8 godzin w tygodniu. Informacja od Useme: Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających: - ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.); - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem); - własną działalność gospodarczą.
  • no avatar
    User blocked by Useme
    wprowadzanie danych
    550.00 USD
    106
    6d
    Potrzebuję skrupulatnego freelancera, który pomoże mi wprowadzać dane z mieszanych źródeł danych zawartych w zeskanowanych dokumentach. Dane będą różnorodne, obejmując zarówno tekst, jak i informacje liczbowe. Kluczowe wymagania: - Wprowadzanie danych: Będziesz odpowiedzialny za dokładne przepisywanie danych z zeskanowanych dokumentów do określonego formatu. - Dane mieszane: Dane nie są jednolite – będą zawierać zarówno tekst, jak i informacje liczbowe. Umiejętności idealne: - Zwracanie uwagi na szczegóły: Biorąc pod uwagę wysoki poziom wymaganej dokładności, niezbędne jest wyczucie szczegółów. - Znajomość wprowadzania danych: Poprzednie doświadczenie w zakresie wprowadzania danych jest kluczowe dla tego projektu. - Umiejętność obsługi danych mieszanych: Komfort i doświadczenie w obsłudze różnych typów danych będą korzystne. Należy pamiętać, że poziom dokładności danych wymagany dla tego projektu jest wysoki. Oznacza to, że każdy szczegół musi zostać przepisany poprawnie i bezbłędnie. Wszelkie nieścisłości mogą mieć znaczące konsekwencje, dlatego silne zaangażowanie w precyzję jest niezbędne.
  • no avatar
    CONSULTING
    Wszystkie dokumenty w fakturowni, należy wykonać bilans i rzis. Brak środków trwałych i amortyzacji, brak ZUSu, tylko faktury i rachunki w kosztach.
no avatar
TOmasz
Zleceniodawca
25 umów
Kategoria zlecenia:
Wprowadzanie danych

Umiejętności:
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Dzień dobry,

W ramach zlecenia jest przepisanie tekstu ze zdjęć (JPG) do dokumentu Word. W sumie jest 6 stron. Tekst wymaga utworzenia tabel, tak jak na zdjęciach. Przykładowy plik (1 z 6) w załączniku. Resztę podeślę po akceptacji oferty.

Pliki potrzebne na dzisiaj.

Pozdrawiam,

Tomasz

Zlecenie w liczbach:

6 stron tekstu Word