Prowadzenie kanału eksperta w Social Media

Zlecenie zamknięte
no avatar
convertis
Zleceniodawca
102 umowy
Kategoria zlecenia:
SEO i social media

Opis zlecenia

Kto: Convertis.pl

Gdzie: Zdalnie

Forma współpracy: useme.eu

Zakres zadań:

Ja tworzę treści wideo. 3 w tygodniu po 5-8 minut każdy.

A Ty:

- montujesz to (podstawy montażu potrzebne, albo nauczysz się)

- wystawiasz materiał wideo w FB/Insta/YT/Twitter

- piszesz opisy + treści postów + hashtagi

- albo samemu robisz transkrypt, albo zlecasz

- wstawiasz posty na naszego bloga

- promujesz posty z wszystkich kanałów wszędzie tam gdzie potrzeba

- wspierasz nas w kreowaniu pomysłów jak wypromować markę.

Jak pracujemy:

- zadania zlecane przez asana,

- pliki na google docs

- komunikacja via slack lub zoom

- opisany dokładnie proces poszczególnych kroków

- oczekujemy kreatywności i pomysłowości i skuteczności

Oferujemy:

• Współpraca zdalna (cała Polska) (będziesz potrzebować przestrzeni w domu do pracy i kapci :) )

• Brak potrzeby dojazdów i straty czasu

• Dołączenie do kameralnego, zżytego ze sobą, 10-osobowego zespołu

• Ciągłą naukę i rozwój poprzez odpowiednio dobrany system szkoleń w zakresie: e-commerce, produktywności

• Dużą niezależność i samodzielność w doborze sposobu realizowanych zadań

• Zlecania na kolejne rzeczy od naszych klientów

Kim jestem?

Tworzę firme Convertis.pl. Od października tworzymy kanał „ekomersowa kawa”

Zainteresowany/a?

Interesuje nas osoba na stałe + zaangażowana. A więc jeśli jesteś zainteresowana/y to:

1. Prześlij linki do swojego porfolio z SM

2. Prześlij info co robiłaś/eś, jakie masz doświadczenie (może być CV)

3. Prześlij info jakie masz rezultaty?

4. Przygotuj jeden post na Insta wg Twojej koncepcji dla ekomersowej kawy (opis + zdjęcie)

5. Podaj wycene prac opisanych powyżej

Będą rozpatrywane tylko zgłoszenia z wszystkimi odpowiedziami.

Przesłane oferty 4

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów