Prowadzenie Instagrama marki (16 postów miesięcznie + 8 rolki i IG stories)

Otwarte
no avatar
Karol Kaczorek
Kategoria zlecenia:
Social media
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Zlecę poprowadzenie profilu na Instagramie marki z branży dekoracji wnętrz.

Profil działa już od dłuższego czasu ale szukamy nowego spojrzenia.

Dysponujemy bazą własnych grafik i mockupów. Zależy nam na kreatywnym przedstawieniu oferty oraz spójnej komunikacji. Jesteśmy otwarci na przygotowanie materiałów z wykorzystaniem AI czy aplikacji typu Cnava.

Strona firmy: https://posterplanet.pl/

Zadania:

- Tworzenie 16 postów miesięcznie na bazie naszych mockupów i bazy zdjęć.

- Tworzenie 8 rolek miesięcznie. Część rolek morze bazować na bazie naszych zdjęć i być w formacie pokazu slajdów.

- Tworzenie Instastroy 8 miesięcznie po minimum 4 stroies każde. Celem będzie pokazanie aktualnej oferty, informowanie o promocjach czy nowościach.

Zainteresowane osoby prosimy i przesłanie portfolio.

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Bartek Wappa
    Poszukuję starszej kobiety twórcy UGC. Produkt to masażer do nóg, leczący opuchliznę. Film na Facebook max 30 sekund dostarczam cały scenariusz ujęcie po ujęciu. Prosiłbym o załączenie portfolio realizacji innych reklam.
  • no avatar
    Willa pod Orłem
    Poszukujemy osoby, która mogłaby zająć się kompleksowym prowadzeniem profili na social media (instagram, facebook) pensjonatu w Zakopanem. Oczekujemy: - przeprowadzenie audytu profili - tworzenie grafik, zdjęć oraz rolek - regularne publikowanie treści - analiza i optymalizacja działań - tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych na facebooki i instagramie - pozyskiwanie nowych odbiorców oraz zachęcanie do interakcji Szukamy kogoś: - kreatywnego - z doświadczeniem - znającego trendy Dodatkowe atuty: - znajomość rynku hotelarskiego i trendów w branży - mile widziana osoba z okolic Podhala Zależy nam na osobie do stałej współpracy, która będzie mogła raz w miesiącu nagrać i zrobić zdjęcia u nas na miejscu.
  • no avatar
    NataliaBojanowska
    Poszukujemy osoby do prowadzenia social mediów! Zakres obowiązków: - Wykonanie audytu dotychczasowych działań - Tworzenie i publikowanie treści zgodnie ze strategią firmy - ok. 5-6 postów w miesiącu - Zarządzanie profilami na platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok) i aktywne angażowanie społeczności - Analiza wyników działań i pozostałych treści publikowanych w sieci oraz optymalizacja postów - Współpraca z zespołem marketingowym w celu utrzymania spójności komunikacji Wymagania: - Doświadczenie w prowadzeniu social mediów - Kreatywność i umiejętność pracy z różnymi formatami treści - Zrozumienie trendów w social media - Znajomość narzędzi analitycznych
  • no avatar
    Aleksandra Brzozowska
    Poszukiwany ambasador marki
    19
    28d
    Szukamy osoby, która podejmie się tworzenia UGC do reklam platformy MarketerHub.com - na użytek reklam bądź postów w Social Mediach. Wymagamy bardzo dobrej dykcji i j.polskiego na poziomie natywnym. Nie wymagamy umiejętności montażu video, za to jest odpowiedzialna inna osoba. Przesyłamy kompletne scenariusze do nagrania. Oferujemy możliwość regularnej współpracy. Prosimy o podesłanie wyceny oraz portfolio.
  • no avatar
    Genway
    Obsługa social mediów
    30
    28d
    Szukamy kreatywnej osoby do stałej współpracy w zakresie prowadzenia kompleksowo naszych profili na Facebooku, Linkedin, Instagramie oraz bloga firmowgo
  • no avatar
    INTELLION
    Prowadzenie SM
    28
    28d
    Poszukuję osoby, która poprowadzi/zbuduje masz profil na facebook'u oraz Linkedin
  • no avatar
    Anna Gac
    Ground Frost to firma specjalizująca się w modelowaniu finansowym, obsłudze transakcji oraz w doradztwie rachunkowym (w szczególności w zakresie stosowania Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej). Pracujemy dla firm polskich i zagranicznych, w tym dla szeregu renomowanych instytucji finansowych i spółek giełdowych. Doradzamy w transakcjach przejęć i połączeń jednostek, raportowaniu giełdowym, restrukturyzacjach funkcji finansowych, a także uczestniczymy w sporach sądowych jako biegli w zakresie rachunkowości i wycen. Dołącz do naszego zespołu jako >> Specjalista do spraw marketingu online! << Chcesz pracować w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje pomysły mają realny wpływ na rozwój firmy? Szukamy kreatywnej osoby na stanowisko Specjalisty do spraw marketingu online, która wesprze nas w tworzeniu strategii marketingowych i realizacji kampanii promujących naszą markę w internecie. Twoje zadania będą obejmować: - Zarządzanie profilami i kanałami w social media (LinkedIn, Facebook, YouTube) - Planowanie, koordynacja i wdrażanie kampanii reklamowych i leadowych online, a także tworzenie kreatywnych strategii reklamowych. - Wdrażanie narzędzi automatyzacji marketingu online - Analiza i monitorowanie skuteczności działań marketingowych oraz ich optymalizacja. - Tworzenie i redagowanie treści marketingowych oraz materiałów promocyjnych. - Udział w organizacji eventów, akcji marketingowych i ścisła współpraca z działem sprzedaży - Monitorowanie trendów w marketingu online i offline >> Szukamy osoby do długiej współpracy <<
  • no avatar
    Justyna
    Stworzenie profilu agencji nieruchomości na fb i instagramie . Stworzenie tła / wzoru do filmów / rolek i postów na instagrama aby były jednolite ( do prezentacji nieruchomości ) . Zajęcie się wizytówką na Google aby była bardziej atrakcyjna. Sugestię co do działań marketingowych jako kolejny krok .
  • no avatar
    Aragog
    Poszukuje osoby do nagrywania 4/5 filmików w miesiącu na TikToka. Filmiki o tematyce książek. Proszę o podane ceny za nagrania 5 filmików w miesiącu.
  • no avatar
    YSPL 28 umów
    Uruchomiłam 2 bardzo ciekawe projekty. Pierwszy dotyczy kampanii Allegro Ads w wyjątkowej ofercie. Drugi wykorzystania sztucznej inteligencji w e-commerce. Dla obu projektów zaraz startują Landing Page. Potrzebuję osoby, która potrafi nie tylko założyć i rozwinąć profile w SM i na YT, ale również utworzyć i zarządzać kampaniami płatnymi oraz skalować działania kontrolując budżet cały czas targetując reklamy na właściwych odbiorców. Grafiki, tworzenie tekstów, sugestie co do contentu video, pomysły, strategiczne myślenie. Biorę pod uwagę jedynie poważne osoby z doświadczeniem i udokumentowanymi wynikami swojej pracy (profile, zwroty z kampanii itp.) i takie dane proszę przysyłać. Jedynie takie propozycje będą weryfikowane. Z założenia mówimy o stałej współpracy na lata, może być w formie abonamentu, umowa, faktury.