PROGRAMISTA E-Commerce - (Shoper/ Presta/ Woo Commerce)

Zlecenie zamknięte
Virtual People
Zleceniodawca
93 umowy
Kategoria zlecenia:
Usługi programowania

Poszukujemy osoby na stanowisko Programisty do stałej współpracy specjalizujecego się we wdrożeniach przy tworzeniu sklepów interentowych oraz rozwiązań E-Commerce w oparciu o platformy Shoper, Presta, WooCommerce.

Jeśli podejmiesz się współpracy z nami możesz liczyć na pracę przy ciekawych projektach, nierzadko dla zagranicznych klientów i ciągły rozwój swoich umiejętności!

Opis stanowiska:

Tworzenie i rozwój sklepów WWW na dedykowanych layoutach realizowanych dla naszych klientów,

Praca zdalna lub na miejscu w nowoczesnym biurze

Wymagane:

Dobra znajomość znajomość silników Shoper, Prestra, Wordpress (WooCommerce)

Dobra znajomość PHP, MySQL,CSS

Doświadczenie w pracy z z wdrazaniem rozwązań E-Commerce

Podstawowa znajomośc optymalizacji SEO

Umiejętnośc wdrażania Sklepów WWW na dedykowanym layoucie ( projekt PSD lub Adobe XD)

Mile widziane:

Doświadczenie w korzystaniu z ASANA, Github

Doświadczenie z pracy w zespole, znajomość pojęcia/działania pull request / code review.

Znajomość języków j.angielski – nie jest wymagana, ale będzie dodatkowo premiowana

Oferujemy:

Tworzenie rozwiązań dla startupów i klientów zagranicznych.

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

Elastyczny model zatrudnienia

Pracę stabilną i rozwojową w młodym zespole

Lokalizacja firmy w centrum Szczecina

Praca dostępna od zaraz! Obecnie szukamy wsparcia do istniejących i nowych projektów.

Jeśli dotarłeś do końca to możemy Cię zapewnić, że to praca na ludzkich warunkach, za z góry określone wynagrodzenie, w młodym i sympatycznym zespole!

Prosimy o wycenę godizny roboczej oraz miesiąca pracy dla deklarowanej ( możliwej do oddelegowania) ilości godzin.