Praca zdalna: Programista PHP (Framework CodeIgniter needed)

Zlecenie zamknięte
no avatar
Piekus
Kategoria zlecenia:
Usługi programowania

Opis zlecenia

Programista PHP - projekty międzynarodowe

Miejsce pracy: Internet

Wymagania wobec kandydata:

• Dobra znajomość języka PHP,

• Znajomość Framework CODEIGNITER będzie atutem,

• Doświadczenie w tworzeniu serwisów, aplikacji internetowych opartych na PHP,

• Znajomość baz danych Postgres/mySQL,

• Znajomość HTML, CSS, Javascript, Ajax,

• Kreatywność oraz dokładność,

• Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

Dodatkowe:

• Komunikacja mailowa z klientem w jęz. angielskim,

• Jeżeli nie zdobyłeś doświadczenia na rynku pracy zaprezentuj nam swoje dotychczasowe projekty i pomysły z uczelni lub szkoły.

Obowiązki:

• Projektowanie i implementacja systemów internetowych,

Firma oferuje:

• Dostęp do nowoczesnych technologii,

• Ciekawe i nieszablonowe projekty,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Elastyczny model współpracy.

Przesłane oferty 5

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów