Praca jako asystentka/asystent do prowadzenia blogów na stronach WWW

Zlecenie zamknięte
no avatar
KNGMarketing
Zleceniodawca
1 umowa

Poszukujemy kreatywnej i zdolnej osoby na stanowisko asystentki/asystenta do prowadzenia blogów na stronach internetowych. Jeśli jesteś pasjonatem/pasjonatką pisania, z dużą wiedzą z zakresu tworzenia treści online i umiesz pracować w dynamicznym środowisku, ta oferta może być dla Ciebie.

Obowiązki:

Współtworzenie i prowadzenie blogów na różnorodne tematy zgodnie z wytycznymi i briefami.

Przygotowywanie wysokiej jakości treści, które przyciągają i angażują czytelników.

Wykonywanie badań tematycznych i zgłębianie wiedzy na tematy związane z blogami.

Optymalizacja treści pod kątem SEO i promocja blogów w mediach społecznościowych.

Redagowanie i poprawa treści napisanych przez innych autorów.

Współpraca z zespołem, aby zapewnić spójność i rozwój blogów.

Wymagania:

Doskonałe umiejętności pisania i redagowania tekstów w języku polskim i angielskim.

Znajomość podstawowych zasad SEO oraz umiejętność optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek.

Umiejętność obsługi programów takich jak Canva (do projektowania grafiki) i ChatGPT (do wspomagania tworzenia treści).

Umiejętność samodzielnego prowadzenia badań tematycznych i zdolność do zgłębiania wiedzy w różnych dziedzinach.

Kreatywność i umiejętność tworzenia oryginalnych, angażujących treści.

Doświadczenie w prowadzeniu bloga lub redagowaniu treści online będzie dodatkowym atutem.

Znajomość narzędzi do edycji i publikacji treści na stronach WWW.

Oferujemy:

Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia.

Elastyczne godziny pracy i możliwość zdalnego wykonywania obowiązków.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży content marketingu.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z portfolio lub próbką swojego pisania. Prosimy o dopisanie w temacie wiadomości: "Aplikacja: Asystent do prowadzenia blogów". Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Rodzaj i ilość tekstów:

Wpisy na bloga 6 tygodniow 4 po angielsku 2 po polsku