Pozyskiwanie lokalizacji pod nowoczesne nośniki informacyjne

Zlecenie zamknięte
MB SERVICE
MB SERVICE
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe
Budżet:

28000,00 PLN

Opublikowano:
Ważne do:

Firma MB SERVICE - w związku z dynamicznym rozwojem projektu (DOOH) poszukuje do współpracy w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod nośniki informacyjne i reklamowe.

Zadania:

• typowanie lokalizacji o określonej charakterystyce

• nawiązywanie kontaktów z właścicielami lub uprawnionymi administratorami

• wstępne ofertowanie i negocjacje

• doprowadzenie do podpisania umowy

• utrzymywanie relacji z klientami,

Oczekiwania

• Doświadczenie w kontaktach B2B,

• Umiejętności negocjacyjne,

• Energia, samodzielność, pozytywne nastawienie,

• Mobilność w terenie

• Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

• Proste i nieabsorbujące zajęcie (może być dodatkowe)

• Jasne warunki współpracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie progresywne

• Elastyczne godziny pracy, samodzielnie kształtowane

• Wsparcie na każdym etapie współpracy

Info: www.ofertall.pl

Odpisując na ogłoszenie podaj miasto/aglomerację i napisz coś więcej o sobie ;-)

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (uczeń/student do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Miejsce wykonania:

Miasta i aglomeracje powyżej 50 tyś. mieszkańców

Zlecenie w liczbach:

20 obiektów (lokalizacji) do końca 2020 roku x do 1 400zł

Przesłane oferty 5