Pozyskanie (pozyskiwanie) lokalizacji pod nowoczesne nośniki reklamowe i informacyjne.

Zlecenie zamknięte
MB SERVICE
MB SERVICE
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe
Budżet:

15000,00 PLN

Firma MB SERVICE - w związku z dynamicznym rozwojem nowego projektu poszukuje do współpracy (Trójmiasto i okolice) w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod nośniki reklamowe.

Zadania:

• typowanie lokalizacji o określonej charakterystyce

• nawiązywanie kontaktów z właścicielami lub uprawnionymi administratorami

• wstępne ofertowanie i negocjacje

• doprowadzenie do podpisania umowy

• utrzymywanie relacji z klientami,

Oczekiwania

• Doświadczenie w kontaktach B2B,

• Umiejętności negocjacyjne,

• Energia, samodzielność, pozytywne nastawienie,

• Mobilność w terenie

• Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

• Proste i nieabsorbujące zajęcie dodatkowe

• Jasne i atrakcyjne warunki współpracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Elastyczne godziny pracy, samodzielnie kształtowane

• Wsparcie na każdym etapie współpracy

Prosimy o zgłoszenia tylko osoby spełniające kryteria rozliczeń umowy zlecenie przez Useme, tj. studentów do 26 r.ż. lub osoby zatrudnione na etat/zlecenie o wynagrodzeniu nie niższym niż najniższa krajowa.

Miejsce wykonania:

Trójmiasto Elbląg, Słupsk, Tczew, Olsztyn

Zlecenie w liczbach:

30 lokalizacji (obiektów POI)