Potrzebujemy osoby, która poprowadzi nasz zespół i pomoże nam zakończyć projekt w określonym czasie. Jesteś osobą, która jest pozytywnie nastawiona, przygotowana i zawsze chętna do pomocy? Aplikuj!

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

750 zleceń w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    Julia Uchnast
    Wirtualna asystentka
    35.00 PLN
    11
    29d
    Hej, Szukam spyrtnej, zaradnej osoby do prowadzenia zdalnego biura. Nasza firma zajmuję się handlem tłuszczów i olejów na cele techniczne na rynki Europy zachodniej. Do twoich obowiązków należeć będzie: - [ ] obsułga email - głównie wysyłanie dokumentów przewozowych - [ ] uzgadnianie terminów dostaw, nadzór awizacji - czasem potrzeba wykonania telefonu po angielsku - [ ] segregacja faktur i innej dokumentacji w iCloud - [ ] wprowadzanie stanów magazynowych w Excelu - [ ] wystawianie faktur Sprawę ułatwiłoby jeśli posiadałabyś Macbooka oraz iPhone, pracujemy na IOS, wszystko sharujemy przez iMessage i iCloud. Współpracę chciałabym zacząć jak najszybciej, na twoje CV czekam do 28.01 :) W zgłoszeniu napisz jaka jest twoja dyspozycyjność.
  • no avatar
    Mateo
    Wirtualno-lokalna asystentka
 Gdzie: Gdańsk / 3city Kiedy: od zaraz
 Temat: concierge
Doświadczenie: możliwy brak Asystentka: * praca w 80% zdalna - 20% załatwianie spraw "na mieście
  • no avatar
    Strony Internetowe
    Witam, Szukam osoby, która stworzy biznesplan działalności jednoosobowej w celu otrzymania dotacji. Działalność będzie polegać na sprzedaży ubezpieczeń (agent ubezpieczeniowy) Szukam tylko osoby z doświadczeniem, która wcześniej wykonywała podobne rzeczy w tym kierunku.
  • no avatar
    DDW / Wellness
    Zakres obowiązków: - wyszukiwanie leadów - tworzenie bazy klientów - utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie e-mail, czasami telefon) - prowadzenie kalendarza Wymagania: - komunikatywność - samodzielność - zdolności interpersonalne, umiejętność budowania relacji z klientem - mile widziana znajomość języka angielskiego Oferujemy: - pracę z dowolnego miejsca - szkolenie wdrażające
  • no avatar
    Alexi Pawelec 1 umowa
    Manager muzyczny, featuring
    Do negocjacji
    0
    88d
    Hej szukam managera, który ogarnie mi featuring z jakimś raperem/raperką, bądź kimkolwiek kto ma przynajmniej 10k subskrybcji na yt or equivalent. Moja muzyka: shorturl.at/abjP3
  • no avatar
    Paweł Otawa 4 umowy
    Poszukuję młodej, ambitnej osoby, która będzie zdalnie towarzyszyć mi w podróży biznesowej i pomagać w realizacji zadań. Zadania będą różnego rodzaju - napisanie tekstu do reklam - kontakt z innymi firmami - stworzenie grafik reklamowych - kontakt z klientem - stworzenie prostej strony na Wordpresie za pomocą wtyczek "drag and drop" Wszystko zależy co w danym momencie będzie potrzebne do zrobienia. Nie musisz wszystkiego umieć. Ja też na początku nie umiałem. Będziemy się wspólnie rozwijać i uczyć nowych rzeczy - po to byś Ty był/była zadowolony/a z pracy jaką wykonasz oraz ja jako Twój zleceniodawca.
  • no avatar
    Hack Your Brain 2 umowy
    Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za kwestie finansowe, rozrachunki i rozliczenia z najemcami oraz podwykonawcami. Potrzebujemy kogoś, kto dobrze czuje się w nieruchomościach, sprawach podatkowych, współpracy z księgowością, a także prawnikami celem zgromadzenia i przygotowania niezbędnych umów. Zależy nam na osobie, która będzie monitorowała przelewy i płatności, weryfikowała opłaty, pilnowała rachunków oraz opłacała czynsze i podatki. Niezbędny będzie ktoś, kto pomoże na bieżąco w zamknięciu i otwarciu miesiąca księgowego, porządkowaniu i przygotowaniu dokumentów oraz kontakcie z zarządcami nieruchomości. Czekamy na Twoją ofertę :)
  • no avatar
    Hurtownia Fryzjerska 9 umów
    Allegro - rozwój sklepu
    1000.00 PLN
    35
    22d
    Cześć, jesteśmy hurtownią z branży fryzjerskiej, sprzedajemy produkty zarówno profesjonalne do salonów jak i te do codziennego użytku. Mamy 2 konta na Allegro, które chcemy rozwinąć. To, co chcielibysmy osiągnąć w tym etapie to: - przede wszystkim uzyskać odznaczenie Smart na obu kontach (oceny to 33+ i 1- na jednym koncie i 1+ na drugim) - zwiększyć ilość sprzedaży, która obecnie wynosi ok. 400 zł tygodniowo na obu kontach Sama obsługa zamówień (listy przewozowe itd.) na razie poza zakresem, skupiamy się na zwiększeniu ilości tych zamówień. Bez biznesowego owijania w bawełnę - szukamy kogoś, kto chciałby poprowadzić te konta z bardziej osobistym zaangażowaniem, komu również będzie zależeć na naszym wspólnym celu. Naturalnie nic ponad ustaloną stawkę/godziny, ale wiemy z doswiadczenia że wciskanie na siłę tej pracy w resztki swojego wolnego czasu po godzinach nie działa. Praca oczywiście zdalnie, z kontaktem telefonicznym/mailowym w razie potrzeby, chyba że ktoś z Was chciałby wpaść do firmy w Częstochowie to oczywiście zapraszamy! Liczymy na kogoś, kto zna się na Allegro na tyle, żeby samemu zauważyć co dobrze byłoby poprawić, żeby tę sprzedaż zwiększyć. Zlecenie jest wystawione na 1000 zł i miesiąc, czasowo zakładamy 1/4 etatu, natomiast chętnie poznamy kogoś do dłuższej współpracy :) Wtedy kolejne zlecenia oczywiście będziemy dogadywać. Zapraszamy do napisania kilku słów o sobie :)
  • no avatar
    Delive Studios
    Cześć. Do agencji kreatywnej poszukuję wirtualnego asystenta/asystentki odpowiedzialnego za pozyskiwanie leadów sprzedażowych w Polsce i za granicą. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie potencjalnych zainteresowanych, przedstawienie oferty i przekierowanie klienta do mnie celem sfinalizowania transakcji. Ewentualnie po dłuższej współpracy również finalizowanie transakcji samodzielnie. Praca 100% zdalna. Branża: multimedia Wymagania: -profesjonalizm w kontakcie z klientem -j. angielski -znajomość portali typu LinkedIn -samodzielność w wykonywaniu zadań -podstawowe umiejętności sprzedażowe -zaangażowanie Rozliczenie co miesiąc na podstawie FV, w zależności od wyników. Oferuję procent od każdej zrealizowanej transakcji więc wysokość wynagrodzenia zależy jedynie od twojego zaangażowania.
  • no avatar
    pc-data.pl 1 umowa
    Zlecę prace biurowe, zdalne, dodawawnie ogłoszeń, wyszukiwanie różnych informacji w internecie. Konieczność znajomośći exela i biegła obsługa internet. Prace rozliczane godzinowo.
Growth
Growth
Zleceniodawca
63 umowy
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe
Budżet:

Umiejętności:
wirtualne biuro
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Poszukujemy kierownika projektu, który jest zorganizowany i potrafi skutecznie komunikować się z klientami i resztą zespołu. Będziesz odpowiedzialny za organizację komunikacji pomiędzy wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekt.

Będziesz musiał być asertywny, gdy będzie to konieczne, ale także umieć radzić sobie z emocjami, które mogą pojawić się podczas komunikacji między klientami z zespołem wykonawczym.

Będziesz korzystać z programu do zarządzania projektami (zadania, przypisane role), prowadzić komunikację w kanale Slack, weryfikować pracę zespołu za pomocą naszego autorskiego narzędzia.

Posiadamy system benefitów w projekcie i poza standardowym wynagrodzeniem możesz liczyć na bonusy za efekty!

W swojej ofercie zawrzyj TYLKO dwa składniki. Nie będziemy brać pod uwagę propozycji które wybiegają poza szablon:

1. Stwórz opis „Dlaczego jestem super kierownikiem projektu?” — 160 znaków. Tyle co SMS. Będziemy sprawdzać ile jest znaków.

2.Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.

Ważne:

⚠️ Nie aplikuj jeżeli nie jesteś wstanie poświęcić na projekt 20 godzin miesięcznie.

⚠️ Nie aplikuj jeżeli aktualnie świadczysz pracę na podstawie umowy o pracę. Szukamy freelancerów.

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Zlecenie w liczbach:

1. Projekt - zagadnienia biznesowe. 2. Około 20 godzin miesięcznie. 3. Zespoły projektowe 5-10 osób.

Miejsce wykonania:

Praca zdalna