Mateusz Nadarzewski
2 umowy
2025-09-12
Cześć,
Mam pomysł aby opowiadać historie z życia ale średnio mi się chce dbać o to aby to ładnie wyglądało więc pomyślałem, że najłatwiej to zrobić animacją. Ja nagrywam audio a ktoś używając AI będzie tworzył animowane video. kontent na TT, YT i IG
Historii by było powiedzmy 5 w miesiącu. Zakładając, że wyjdzie jak należy to będzie kontent na lata więć proszę o podawanie stawki za 5 filmików x 12 miesięcy a potem będą dalsze rozmowy jak się będzie kręcić.