Poszukujemy Specjalisty ds. Researchu i Analiz Rynku

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    SACADA 5 umów
    Telefoniczna ankieta
    Do negocjacji
    14
    19d
    Zlecę telefoniczną ankietę wśród przedstawicieli firm, składającą się 2-3 pytań.
  • no avatar
    pgkmazowsze 6 umów
    Lokalizacja: Praca zdalna Branża: Dekoratorska (Dom i Ogród) Doświadczenie: Wymagane Opis Stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Poszukiwania Produktów do Sprzedaży w E-commerce, który dołączy do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Twoim głównym zadaniem będzie wyszukiwanie i analiza interesujących produktów z branży dekoratorskiej (dom i ogród) do sprzedaży online. Zakres obowiązków: Analiza rynku oraz identyfikacja trendów produktowych w branży dekoratorskiej. Wyszukiwanie i selekcjonowanie produktów, które mają potencjał sprzedażowy. Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami oraz producentami. Negocjowanie warunków współpracy B2B. Monitorowanie wyników sprzedaży wybranych produktów i optymalizacja oferty. Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży e-commerce, szczególnie w modelu dropshipping. Doskonała znajomość rynku dekoratorskiego (dom i ogród). Umiejętność analizy danych oraz identyfikacji trendów produktowych. Doświadczenie w nawiązywaniu i zarządzaniu relacjami z dostawcami. Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne. Samodzielność oraz proaktywność w działaniu. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Oferujemy: Pracę w 100% zdalną. Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością dalszego rozwoju zawodowego. Termin nadsyłania aplikacji: 20 sierpnia 2024 Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam odkrywać nowe możliwości w świecie e-commerce! Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    Bartek
    Poszukujemy freelancerów, którzy pomogą nam w znalezieniu firm do konkretnych projektów. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.
3minds
3minds
Kategoria zlecenia:
Badanie rynku

Umiejętności:
Opublikowano:
Ważne do:

Szukamy doświadczonego Specjalisty ds. Researchu i Analiz Rynku w branży E-commerce, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli pasjonujesz się poszukiwaniem informacji, masz analityczne myślenie i potrafisz interpretować dane rynkowe, to właśnie Ciebie szukamy!

Twoje główne zadania będą obejmować:

Wyszukiwanie dobrze sprzedających się produktów

Prowadzenie dogłębnych badań rynkowych

Analizowanie konkurencji

Monitorowanie trendów oraz preferencji konsumentów

Zbieranie i przetwarzanie danych z różnych źródeł

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w podobnej roli.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, proszę podeślij kilka słów o sobie, oczekiwaną stawkę oraz preferowany czas rozpoczęcia. Czekamy na Twoją aplikację!