Poszukujemy Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych do Obsługi Serwisu Pojazdów Ciężarowych

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Paweł 1 umowa
    Hej! Moja mama potrzebuje osoby, która sprawie poprowadzi konto na FB, na potrzeby kampanii w wyborach samorządowych :-). Chodzi o wrzucanie postów, ale też i wszelkie inne dobre praktyki, które sprawią, że konto będzie atrakcyjne i będzie robić zasięgi. Dodatkowo, rozważamy też płatne kampanie FB i YT, więc i te skille by się przydały. Generalnie, osoba, która ogarnie wszystkie tematy socialowe całościowo, do zakończenia kampanii tj. od 6.04.2024.
  • no avatar
    zleceniodawca 1 umowa
    Posty na faceebooka
    Do negocjacji
    7
    30d
    Przygotowanie 60 postów merytorycznych wraz z grafiką dotyczących rozwoju zawodów w morskiej energetyce wiatrowej i ich publikacja średnio 2 posty dziennie na facebooku.
  • no avatar
    me2812
    Cześć, szukamy osoby która zbuduje markę dla doświadczonej linergistki. Prosimy o ofertę w odpowiedzi na zlecenie. Interesują nas osoby z doświadczeniem, podpartym sukcesami. Mile widziana osoba ze śląska :-) Na pewno trzeba zająć się FB, Instagramem, linergistka nie prowadzi TikToka, ale ma mnóstwo materiałów z efektami swojej wieloletniej pracy. Zależy nam na stałej współpracy.
  • no avatar
    aniakj
    Hej, zlecę projekt ulotki do kampani samorządowej (w zasadzie w formie wizytówki), odwzorowanie mojej wizji z canvie. Proszę o propozycję z stawką
  • no avatar
    martyna
    - komunikacja z influencerami i ambasadorami marki - zlecanie influencerom i ambasadorom tworzenie treści promujących markę - tworzenie briefów i dokumentacji pod zlecenia dla influencerów - rozliczanie influencerów ze zleconych zadań - wsparcie influencerów w tworzeniu treści na social media Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    grs-office 31 umów
    Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Content Managera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii komunikacji marek, przygotowywanie treści oraz treściami na naszych platformach społecznościowych i stronach. Obowiązki: - Tworzenie treści, przygotowanie zdjęć i rolek, obróbka video - Tworzenie strategii komunikacji marek - Przygotowywanie harmonogramu treści na cały miesiąc oraz publikacje na platformach społecznościowych Facebook i LinkedIn - Obsługa i moderacja treści na Facebooku i LinkedIn - Kreatywne podejście do tworzenia treści, dbając o estetykę i przekaz - Znajomość komunikacji z klientem B2B Wymagania: - Znajomość angielskiego, - Umiejętność obróbki zdjęć / video, - Doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji marek oraz zarządzaniu treściami na platformach społecznościowych, - Kreatywność oraz umiejętność tworzenia estetycznych treści, - Znajomość zagadnień dotyczących marketingu B2B będzie mile widziana, - Bardzo dobra znajomość panelu META i LinkedIn, - Terminowość oraz umiejętność pracy w warunkach zdalnych. Proszę uwzględnić w ofercie: - portfolio, - oczekiwane wynagrodzenie za 20 godzin pracy, - swoją dostępność czasową w ciągu dnia i tygodnia.
  • no avatar
    Marzenka B
    Szkoła Muzyczna poszukuje kreatywnej osoby do prowadzenia FB, Insta, Tik Toka, kampanie reklamowe, nagrywanie materiału w szkole. www.isolamusica.pl Mile widziana osoba z Warszawy (Wilanowa).
  • no avatar
    karoldraspa
    obsługa portalu na fb
    38
    27d
    przygotowanie art. prostych grafik - canva interakcja z użytkownikami ankiety itp. Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.
  • no avatar
    P&E 15 umów
    Zlecę prowadzenie konta Linkedin : https://www.linkedin.com/company/legalizacjedokumentow-pl/?viewAsMember=true 1-2 wpisy w tygodniu
  • no avatar
    RadekAPP 1 umowa
    Witam, poszukuję osoby, która ze wskazanych profili firm, będzie wypisywała osoby, które obserwują bądź komentują dany profil. Dotyczyć to będzie firm z branży automotive. Porządanym efektem będzie lista osób w excelu wraz z linkiem do profilu danej osoby. Proszę o podanie kosztu za pozyskanie 100 takich rekordów. Docelowo rekordów będzie więcej, ale na potrzeby ustalenia rozliczenia proszę o koszt i czas za 100 rekordów.
no avatar
Ndq Consulting
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Social media
Budżet:

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Witajcie!

Jesteśmy firmą z branży serwisu pojazdów ciężarowych i poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. mediów społecznościowych, który podejmie się prowadzenia naszych kont na Facebooku i Instagramie. Nasze oczekiwania są wysokie, a zadania zróżnicowane.

Obowiązki:

Tworzenie i Publikacja Treści: Regularne pisanie i publikowanie artykułów, relacji i informacji związanych z branżą pojazdów ciężarowych.

Aktualizacja i Monitorowanie: Zapewnienie ciągłej aktualizacji treści oraz monitorowanie trendów w mediach społecznościowych.

Promocje i Kampanie: Przygotowywanie i realizacja kampanii promocyjnych oraz monitorowanie ich efektywności.

Komunikacja z Klientami: Utrzymywanie aktywnej komunikacji z obserwatorami, odpowiadanie na pytania i reagowanie na komentarze.

Kontrola i Raportowanie: Regularna kontrola efektywności działań oraz przygotowywanie raportów dotyczących osiągnięć na platformach społecznościowych.

Oczekiwania:

Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych, preferowana branża związana z pojazdami ciężarowymi.

Kreatywność i umiejętność generowania interesujących treści.

Znajomość narzędzi do analizy i planowania działań w mediach społecznościowych.

Plan Strategii:

Audyt i Analiza: Przeprowadzenie audytu obecnych kont, zidentyfikowanie obszarów do poprawy.

Określenie Grupy Docelowej: Precyzyjne określenie grupy docelowej, dostosowanie treści do oczekiwań klientów z branży ciężarowej.

Kalendarz Treści: Stworzenie kalendarza publikacji z uwzględnieniem ważnych wydarzeń branżowych, świąt oraz sezonowych trendów.

Kampanie Promocyjne: Opracowanie skutecznych kampanii promocyjnych, monitorowanie ich skuteczności i dostosowywanie strategii w oparciu o wyniki.

Interakcja z Obserwatorami: Aktywne uczestnictwo w rozmowach, reagowanie na komentarze, tworzenie angażujących dyskusji.

Raportowanie: Regularne przygotowywanie raportów dotyczących wzrostu zasięgów, zaangażowania i konwersji.

Jeśli czujesz, że jesteś odpowiednią osobą do realizacji tego zadania, czekamy na Twoją ofertę.