Poszukujemy: Specjalista ds. Administracji Sprzeda偶y (Praca Zdalna)

Zlecenie zamkni臋te
Konrad
Konrad
Kategoria zlecenia:
Obs艂uga klienta
Bud偶et:

Opublikowano:
Wa偶ne do:

Poszukujemy: Specjalista ds. Administracji Sprzeda偶y (Praca Zdalna) 馃捈

Miejsce pracy: Zdalnie

Czas pracy: Oko艂o 3 godziny dziennie, w przedziale godz. 9:00-17:00, poniedzia艂ek-pi膮tek

O naszej firmie:

Jeste艣my firm膮 w bran偶y utrzymania czysto艣ci i poszukujemy wsparcia w sprzeda偶y i administracji.

Twoje zadania:

- B臋dziesz pierwszym punktem kontaktu dla naszych klient贸w, zar贸wno mailowo, jak i telefonicznie.

- Przygotowywanie ofert handlowych, dostosowanych do potrzeb klient贸w.

- Kontakt z partnerami i wsp贸艂praca przy r贸偶nych projektach.

- Pomoc w codziennych zadaniach administracyjnych.

Czego oczekujemy:

- Do艣wiadczenia w pracy z klientami.

- Dobrej znajomo艣ci MS Office.

- Umiej臋tno艣ci komunikacyjnych i organizacyjnych.

- Skrupulatno艣ci i odpowiedzialno艣ci.

Co oferujemy:

- Elastyczno艣膰 pracy zdalnej (ok 3 godziny dziennie).

- Stabilne wynagrodzenie z perspektyw膮 dodatkowych bonus贸w.

- Mo偶liwo艣膰 rozwoju w ciekawej bran偶y.

- narz臋dzia pracy (telefon s艂u偶bowy i komputer)

Czekamy na Ciebie! :)

Informacja od Useme: sk艂adanie ofert jest mo偶liwe jedynie w przypadku posiadania wa偶nej legitymacji studenckiej (dla uczni贸w/student贸w do 26 r.偶).

Zlecenie w liczbach:

praca do 3h dziennie

Miejsce wykonania:

100% zdalnie

Przes艂ane oferty 25

Dodaj ofert臋 lub zapytaj zleceniodawc臋 o wi臋cej szczeg贸艂贸w