Poszukujemy prospectora

Zlecenie zamknięte
Kinga
Kinga
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe

Jesteśmy rosnącą organizacją, której celem jest wspieranie przedsiębiorców.

Zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę w biznesie, jak i tych funkcjonujących już na rynku małych i średnich firm.

Poszukujemy osoby, która dobrze odnajduje się w środowisku biznesowym (B2B) i chciałaby zostać prospectorem wyjadaczem

Twoje zadanie skupiałoby się na wyselekcjonowaniu z większej grupy firm tych jednostek, które mogą być potencjalnie zainteresowane naszą ofertą.

Szukamy do naszego zespołu kilku osób, które będą w stanie zaangażować się od kilku do nawet kilkudziesięciu godzin tygodniowo.

Zakres zadań, które mamy dla Ciebie:

Wykonywanie procesu prospectingu.

Rozmowy z potencjalnymi klientami (dla zainteresowanych).

Wchodzenie na kolejne etapy procesów sprzedażowych w Growth (dla zainteresowanych).

Oczekujemy

Terminowości.

Doświadczenia w sprzedaży (najlepiej B2B).

Wyczucia biznesowego i zainteresowania biznesem.

Samodzielności i bardzo dobrej organizacji własnej pracy.

Chęci do nauki i zainteresowania podnoszenia kompetencji w sprzedaży.

Oferujemy:

Wynagrodzenie do ustalenia.

W pełni zdalne realizowanie swoich działań.

Prace zadaniową, a nie godzinową (to Ty decydujesz, kiedy i ile pracujesz).

Wsparcie całego zespołu.

Wsparcie doświadczonego trenera sprzedaży - Patryka Jasińskiego.

Warsztaty i sesje z trenerem sprzedaży.

Poznanie nowych narzędzi i rozwiązań w sprzedaży.

Co sprzedajemy: usługi konsultingowe ze wdrożeniem operacyjnym w firmie klienta.

Wspieramy przedsiębiorców z sektora MMŚP oraz nowe inicjatywy i pomysły biznesowe. Projektujemy i wdrażamy ambitne plany rozwoju oraz optymalizujemy działanie firm.

Pracujemy z wybranymi partnerami, którzy wdrażają założenia i pobudzają dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Posiadamy własny fundusz inwestycyjny (pre-seed).

Szukamy dojrzałych biznesów oraz pomysłodawców we wczesnej fazie rozwoju. Inwestujemy w pomysły, zespoły oraz firmy.

Zlecenie w liczbach:

Kilkadziesiąt godzin tygodniowo

Miejsce wykonania:

Cała Polska