Poszukujemy osoby do rozwoju sprzedaży w kanałach marketplace (Shoper/Allegro/Erli)

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Zlecenia dla studentów

644 zlecenia w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    ravensburgerpolska 2 umowy
    Animator na festiwalu Pyrkon - 29,5h Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    JakubCh
    Witam Poszukuje osoby, która byłaby w stanie mi pomóc z matematyką w sobotę. Temat to całki. Więcej informacji podam w odpowiedzi na zlecenie. Stawka oczywiście do dogadania po poznaniu i umówieniu szczegółów Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    rafal4444
    znalezienie hostingu, doradztwo przy wyborze, konfiguracja - tylko ludzie, którzy już tym się zajmowali (PHPlist) Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    JakubCh
  • no avatar
    88Lips 3 umowy
    Szukamy osoby, która pomoże nam w prowadzeniu social media. Wpisy, story, odpowiadanie na komentarze czy wiadomości. Ważne aby jarała cię temat kosmetyków naturalnych. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane ale musisz nam udowodnić, że się do tego nadajesz. Jak? To już zależy od Ciebie. Jeżeli wspólnie będziemy zadowoleni z naszej współpracy, chętnie zostaniemy z Tobą na dłużej. Jesteśmy młodą firmą, dopiero zaczynamy, więc bardzo liczymy na Twoją kreatywność.
  • no avatar
    Biuro Profit
    Teksty do postów.
    Do negocjacji
    14
    20d
    Poszukuje osoby, do stałej współpracy, która będzie tworzyła teskty w języku polskim dotyczące usług firmy prowadzącej działalność w UK oraz tzw. luźnych postów. Rozszerzone posty będą powstawać na podstawie tematów oraz sloganów regularnie dostarczanych. Branża: księgowość, finanse itp.
  • no avatar
    Brainly sp. z o.o. 288 umów
    Jesteśmy firmą edukacyjną o globalnym zasięgu. Naszym celem jest pomoc uczniom w ich codziennej nauce, w pracy domowej i zadaniach w szkole oraz umożliwienie im dostępu do wiedzy. Naszą misją jest dotrzeć do każdego ucznia na świecie. Szukamy osób do dynamicznie rozwijającego się projektu edukacyjnego. Twoim zadaniem będzie opracowywanie krótkich pisemnych treści do nauki dla uczniów, którzy są na różnym poziomie i etapie nauczania. Aby ułatwić Ci zadanie, dostarczamy szczegółowe wytyczne, co do jakości odpowiedzi. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, ale oczekujemy chęci do nauki, szczerości i rzetelności w wypełnianiu obowiązków. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu korepetycji lub lekcji w szkole. Wymagania: - Wiedza z jednego z przedmiotów szkolnych - fizyka, chemia, informatyka, język niemiecki - Dostarczenie min. 25 odpowiedzi tygodniowo (min 5 odpowiedzi dziennie); - Dostępność ok. 10-40 godzin w tygodniu (praca zdalna z elastycznymi godzinami pracy, weekendy dowolnie); - Komputer z dostępem do internetu. WAŻNE: Wymagamy podpisania standardowego NDA na początku procesu. CZAS TRWANIA PROJEKTU: około 1-2 miesiące (z możliwością przedłużenia). Oferujemy 4 PLN netto za pojedyncze opracowanie plus szereg premii Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    Centrum Med-Estetica S.C. 5 umów
    Zlecę dodanie kampanii retargetingowej w mojej kampanii Google Ads, połączenie konta z Google Analytics, dodanie kodu na stronę
  • no avatar
    Jakub Paśnik 1 umowa
    Witam, Poszukuję lektora filmowego biegle języka niemieckiego do nagrania krótkich nagrań o długości 4-5 minut. Dostarczam teksty w języku niemieckim i oczekuję gotowego nagrania. Nie musi być to profesjonalny glos nagrany na sprzęcie z górnej półki
  • no avatar
    Prolego 617 umów
    Rozpisanie zadań todo
    13
    32d
    Zlecę rozpisanie zadań/projektu w aplikacji ClickUp. Wykonawca otrzymuje od nas konkretne wymagania do projektu, specyfikacje i ma za zadanie rozpisać zadania w formie czytelnej dla wykonawcy :) Przewidywany nakład zlecenia 4-5 godzin. Prosimy o zgłoszenia wszystkich wykonawców, którzy maja doświadczenie w opisywaniu zadań, projektów, todo itd. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
Performee
Performee
Zleceniodawca
4 umowy
Kategoria zlecenia:
Inne
Budżet:

Umiejętności:
allegro
shoper
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Twoje Zadania:

-Zarządzanie kontami / platformami sprzedażowymi (Allegro, Erli)

-Rozwój i powiększanie dostępności oferty na platformach (umieszczanie oraz poprawa produktów)

-Zarządzanie ofertami sklepu internetowego Shoper (Tworzenie/Edytowanie)

Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży na platformach marketplace Allegro oraz znajomości narzędzi takich jak Trade Analytics.

Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sklepem internetowym

Możemy Tobie zapewnić:

Wdrożenie i materiały pomocnicze

Elastyczny czas pracy

Wynagrodzenie: 17 zł - h

Etat: 1/2 etatu

Do stałej współpracy

Zlecenie w liczbach:

20h/tygodniowo