Poszukiwany grafik komputerowy / Web Designer do stałej współpracy

Zlecenie zamknięte
haikustudio
haikustudio
Zleceniodawca
315 umów
Kategoria zlecenia:
Projekty graficzne
Budżet:

1000,00 PLN

Opublikowano:
Zakończone

Mała agencja reklamowa do swojego zespołu poszukuje osobę na stanowisko grafik komputerowy / Web Designer

Miejsce pracy: praca zdalna

Rozliczenie: Faktura, rachunek lub useme

Główne zadania:

projektowanie stron www, sklepów

projektowanie materiałów reklamowych i marketingowych

wykonywanie infografik

przygotowywanie materiałów do druku

Od kandydata oczekujemy:

biegła znajomość Adobe Photoshop / Affinity Photo / Adobe Illustrator / Affinity Designer / Figma

znajomość reguł projektowania

zmysł estetyczny, kreatywność i twórcze podejście do realizowanych projektów. Poziom projektów co najmniej taki jak projektów, które za moment będziesz wyceniał

znajomość procesów przygotowania do druku

terminowość i komunikatywność i raz jeszcze terminowość

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

Przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wzajemny szacunek.

Dużą autonomię w działaniu.

Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i efektów pracy - średnio 1000 zł netto za projekt. Stawka będzie zależna od stopnia rozbudowania i skomplikowania projektu.

Rodzaj i ilość projektów:

Projekt strony WWW z 10 zakładkami.