Poprawki autorskiej aplikacji web PHP MySQL

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Programowanie i IT

  • no avatar
    Rafał Strączek 10 umów
    API Allegro Ads
    Do negocjacji
    8
    28d
    Cześć, szukam osoby, która będzie w stanie od A do Z (może oprócz frontu tu możemy wybrać kogoś wspólnie), zaprojektować aplikację internetową do raportowania wyników z Allegro Ads poprzez API Allegro Ads. https://developer.allegro.pl/docs/advertising-agencies-api https://appmaster.io/pl/blog/jak-tworzyc-punkty-koncowe-i-dlaczego-sa-one-potrzebne
  • no avatar
    DrQwerciak
    Poszukuję doświadczonego dewelopera, który zaprojektuje i wdroży system generowania proceduralnych pokoi w Unreal Engine 5 z pełną obsługą trybu multiplayer. System powinien generować pokoje od punktu A do punktu B z tylko jedną drogą prowadzącą do celu, ale zawierającą ślepe zaułki, wymagające od gracza cofnięcia się. Każdy pokój będzie wyposażony w drzwi i monitor wyświetlający liczbę drzwi. W grze będą również obecne karty dostępu do drzwi oraz deszyfratory, które gracz będzie musiał znaleźć lub użyć, aby otworzyć zamknięte drzwi do kolejnego pokoju. Dodatkowo, będą sekrety i skróty w pokojach, a wszystkie pokoje będą tworzone w Blueprint, aby można było swobodnie je edytować, dodawać tekstury i przekształcać w klimacie Sci-Fi oraz dekorować propami.
  • no avatar
    DiW 7 umów
    Dzień dobry, zlecę wykonanie wtyczki, która automatycznie będzie kopiowała ofertę z jednego konta na drugie zmieniając jego tytuł oraz tworząc nowy produkt w katalogu Allegro.
  • no avatar
    Adam 4 umowy
    Zlecenie polega na wdrożeniu systemu, który będzie masowo dodawał opisy produktów do BaseLinkera na podstawie zdefiniowanych szablonów do których będzie pobierał parametry produktów oraz zdjęcia z bazy TecDoc.
  • no avatar
    Patrycja.d
    Baza danych, web scraping
    Do negocjacji
    31
    24d
    Poszukuje do współpracy przy stworzeniu strony/programu który pobierałby dane z kilku sklepów internetowych. Głównie chodzi o dane takie jak cena, stany magazynowe. Zależy mi również na prostym filtrowaniu danych, możliwości wprowadzania zmian oraz przesyłania do Shopera.
  • no avatar
    Szymon Nożewski 1 umowa
    Specjalista Bitrix24
    Do negocjacji
    7
    24d
    Witam. Potrzebuje kogoś kto skonfiguruje mi system CRM na platformie Bitrix24. Prowadzę niewielką firmę i potrzebuje jakiegoś specjalisty, który dokona kilku automatyzacji.
  • no avatar
    Spec od IT 1 umowa
    Klaviyo x idosell
    Do negocjacji
    6
    21d
    Szukam firmy, która wykona integrację pomiędzy klaviyo i idosell. Najchętniej z doświadczeniem w przeprowadzaniu takiej operacji :) Proszę o podanie wycen.
  • no avatar
    David
    Dzień dobry, szukam kogoś kto ma doświadzenię z wtyczką TPAY na Wordpress - mamy problemy z płatnością i webhooks, parę użytkowniki dostaną błąd /Błąd płatnośći/ albo np. jak dostaną raty do w Woocommerce Status Zamówienia w ogolę się nie zmienia. Może ktoś się zna na ten temat? Dziękuje i pozdrawiam.
  • no avatar
    Martini
    Jesteśmy niedużą i młodą firmą handlową. Posiadamy dedykowany program do obsługi marketplace. Po zakończeniu prac wdrożeniowych urwał się kontakt z dotychczasowym informatykiem. Poszukujemy informatyka który przejmie aktualizowanie programu do zmian na głównych marketplace i wprowadzi wymagane poprawki.
  • no avatar
    DiW 7 umów
    Dzień dobry, zlecę wykonanie programu, który przeniesie oferty z jednego naszego konta eBay na drugie. Pozdrawiam serdecznie
no avatar
usemi
Kategoria zlecenia:
Oprogramowanie

Do negocjacji

Umiejętności:

Opis zlecenia

Tylko dla osoby prywatnej.

Zadania:

- poprawki backend PHP + MySQL autorskiego skryptu

- poprawki frontend JS, HTML, CSS

- dodanie OAuth ('Kontynuuj przez Facebooka')

Aplikacja wykonana bez frameworków.

Wymagam umowy o poufności, gwarancji zrealizowania zadania przed udostępnieniem kodu źródłowego i możliwości poznania dotychczasowych osiągnięć poświadczających kompetencje; strona domowa z galerią wykonanych aplikacji, repozytorium GitHub itp.

Umiejętności: aplikacja web o złożoności useme napisana od podstaw, bez frameworków.

Wymagane funkcje:

Przesłane oferty 19

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów