Pomoc / doradztwo w zakładaniu sklepu opartego na shopify shopify

Zlecenie zamknięte
7 Regnum
7 Regnum
Zleceniodawca
15 umów
Kategoria zlecenia:
Sklepy internetowe
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Poszukujemy doradcy / agencji która pomoże nam założyć sklep internetowy oparty na shopify

Sklep niedawno powstał i funkcjonuje ale nie jesteśmy zadowoleni z jego UI / UX (wynika to głównie z braku znajomości platformy shopify jej możliwości / aplikacji). Najprawdopodobniej cały UI będzie zmieniany.

Zadania będą obejmować:

- Pomoc w wyborze odpowiedniego szablonu Shopify dla mojego sklepu

- Dostosowanie wybranego szablonu do naszych potrzeb i preferencji

- Optymalizacja strony sklepu pod kątem wydajności i konwersji

- Udzielanie porad i sugestii dotyczących strategii marketingowej i sprzedażowej

- Doradztwo w obsłudze sklepu i systemu Shopify

Wymagane funkcje:

Doświadczenie w zakładaniu sklepów internetowych na platformie Shopify. Znajomość najlepszych praktyk w zakresie projektowania i optymalizacji sklepów internetowych

Szablon / własny projekt:

Szablon