Obsługa klienta w sklepie internetowym pieczatki-online.eu (praca zdalna) oraz obsługa logistyki zamówień

Zlecenie zamknięte
ISPRO
ISPRO
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe

Opis zlecenia

WYMAGANIA:

doświadczenie w obsłudze klienta

umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z klientami przez telefon, e-mail

dobra lub bardzo dobra znajomość obsługi przynajmniej jednego z programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator lub Corel Draw), docelowo Adobe Illustrator

znajomość obsługi usług Google (Gmail, Dokumenty, Arkusze, Google Chat)

znajomość graficznych formatów plików i podstawowych zasad tworzenia grafiki DTP

sprawne poruszanie się w systemach typu CRM/CMS

bardzo dobra organizacja pracy, pracowitość, sumienność i samodzielność

umiejętność pracy pod presją czasu

umiejętność aktywnego słuchania

własny komputer – na okresie próbnym

ZADANIA:

obsługiwanie wiadomości e-mailowych

kontakt telefoniczny z klientami detalicznymi

codzienna współpraca z zespołem (telefon, e-mail, Google Chat)

kontrola i edycja zamówień automatycznych w systemie obsługi sprzedaży sklepu

realizacja projektów graficznych (grafika wektorowa, rastrowa) do wybranych zamówień

kontakt telefoniczny z hurtowniami

realizacja zamówień hurtowych i wprowadzanie stanów magazynowych

uzupełnianie oferty i tworzenie opisów produktów

obsługa i rozwijanie profili społecznościowych sklepu

analiza najczęściej zgłaszanych sugestii oraz współpraca z zespołem IT odpowiedzialnym za rozwój platformy

PLUSEM BĘDZIE:

doświadczenie w pracy zdalnej

doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów przez Internet

podstawowa wiedza z zakresu SEO i optymalizacji stron www

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności

szkolenie z obsługi systemów i przygotowanie do pracy

praca zdalna (możliwe okresowe spotkania w kwestii szkoleń - kilka razy na rok)

Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin (min 5h dziennie).

Zlecenie w liczbach:

minimum 5 godz. dziennie

Miejsce wykonania:

praca zdalna