obsługa klienta, odpisywanie na wiadomości

Otwarte
no avatar
MgDesign
Kategoria zlecenia:
Obsługa klienta
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Witam,

Poszukuję osoby do dłuższej współpracy.

Praca polega na odpisywaniu na wiadomości mailowe od klientów.

Zapewniam przyuczenie do wykonywanej pracy.

Pracujemy na systemie Baselinker oraz Responso

Proszę o przesłanie ofert za godzinę pracy lub za wysłaną wiadomość.

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    Polain Trade 26 umów
    Poszukujemy osoby do obsługi email-a - odpowiedzi na pytania klientów. Wymiar czas pracy: ok 5-6 godzin tygodniowo. Możliwość zwiększenia ilości godzin w przyszłości. Wymagane doświadczenie w obsłudze klienta. Proszę o przesłanie propozycji stawki godzinowej w ofercie. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    platformazdrowia.com
    Zadania: *telefon do firmy, *pozyskanie danych podstawowych firmy *uzyskanie zgody na przesłanie danych do wykonania oferty Wymagania: *zapraszamy osoby z doświadczeniem w telefonowaniu
  • no avatar
    RENO 22 umowy
    Poszukujemy osoby do obsługi klienta dla naszego sklepu internetowego specjalizującego się w sprzedaży drzwi. Praca polega na odpowiadaniu na pytania klientów za pośrednictwem chatu. Zakres pytań jest podstawowy, a odpowiedzi opierają się głównie na informacjach dostępnych na naszej stronie internetowej. Zakres obowiązków: -> Odpowiadanie na pytania klientów dotyczące asortymentu, dostępności produktów, warunków dostawy, płatności itp. Język polski oraz niemiecki - przy użyciu dostępnych tłumaczy (podstawy znajomości niemieckiego mile widziane) -> W przypadku bardziej skomplikowanych pytań, przekazanie zapytania osobie odpowiedzialnej za indywidualne projekty. -> Prowadzenie follow-upów do zapytań klientów w sytuacji, gdy nie uzyskano od nich odpowiedzi -> Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta. -> Zakres godzinowy około 10-15h tygodniowo, poniedziałek - piątek -> Długofalowa współpraca -> Szczegóły do doprecyzowania Szukamy osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta, sprawnej technologicznie oraz z umiejętnością organizacji pracy i raportowania. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    DevITjobs 87 umów
    Do zadań należy: - Komunikacja mailowa z klientem w j. niemieckim - Komunikacja telefoniczna z klientem w j. niemieckim Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    multirout 1 umowa
    Zlecę negocjację z niezadowolonymi klientami w celu anulowania komentarzy negatywnych allegro Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    Konrad K.
    Responsibilities: Research and identify potential companies. Reach out to them in English and present project opportunities. Requirements: Fluent in English with strong communication skills. Basic proficiency in email and communication tools. Willingness to learn and follow instructions. Benefits: Flexible hours. Gain experience in business outreach. Comprehensive training and support. Competitive compensation. To apply, send your message.