Magdalena | UGC | Montaż
0 umów
2025-04-04
Szukamy osoby do nagrania szkolenia na podstawie przesłanego przez nas scenariusza. Następnie na podstawie umowy przekazanie nam wszelkich praw do tego nagrania i wizerunku. Nagranie można zrobić samemu na swoim sprzęcie albo u nas w studio (Warszawa Bielany) Poniżej opis jak to ma wyglądać: