mid Flutter deweloper- freelancer, full time, projekt 6 m+

Zlecenie zamknięte
Leaware
Leaware
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Usługi programowania

Do negocjacji

Umiejętności:

Opis zlecenia

Obecnie poszukujemy do projektu: Flutter Developera

Wymagamy od Ciebie - TECH STACK:

Must have - oczekujemy, ze dobrze znasz

  • Flutter: poziom minimum regular/_advanced_ * Dart: poziom minimum regular * REST API: poziom minimum *regular

Nice to have - w razie czego nauczymy

  • BloC architecture: poziom minimum beginner, * Gitflow: poziom minimum beginner, * Redux: poziom minimum beginner, * Kotlin: poziom minimum beginner, * Swift: poziom minimum beginner,

Projekt, do którego dołączysz:

Nad projektem pracujemy już od 9 miesięcy

Minimalna długość trwania projektu - kolejne 6 miesięcy

Deklarowana długość trwania projektu - kolejne 12 miesięcy

Twoje zadania:

Tworzenie oraz rozwój aplikacji dla jednego z naszych zagranicznych klientów;

Współpracę z zespołem Scrumowym;

Współpracę z klientem;

Pomoc w rozwoju innych członków zespołu;

Oczekujemy:

Doświadczenia, czyli możliwość wykazania stworzenia co najmniej jednej aplikacji we Flutterze;

Umiejętności komunikacji w języku angielskim co najmniej na poziomie B1;

Chęci rozwoju i zdobywania nowych umiejętności;

Szybkiego onboardingu do trwającego projektu.

Bardzo proszę o przesłanie profilu wraz z dostępnością oraz oczekiwaną stawką,

Iwona Soroka

Leaware.com