Marketplace Amazon

Otwarte
no avatar
dominika.mil
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Obsługa sklepów internetowych
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Cześć, poszukuje osoby, która posiada doświadczenie na platformie sprzedażowej Amazonie. Chcielibyśmy rozruszać naszą sprzedaż, dlatego zależy nam na osobie, która posiada jak dodać produkty na amazon ora jak je odpowiednio reklamować

Zakres obowiązków:

°praca na Amazon FBA, dodawanie produktów, tworzenie ofert w języku polskim i angielskim, dodawanie reklam

°uzupełnianie danych w Excel, raportowanie, co zostało wdrożone, zmienione itp

°Zdolności graficzne

Najchętniej osobę z Gdańska lub okolic, jednak nie jest to warunek konieczny.

Najnowsze zlecenia z kategorii Serwisy internetowe

  • no avatar
    Verka
    Szukam osoby, która pomoże mi w synchronizacji stanów BL-Allegro-Woocommerce. Problem jest taki, że na Allegro mam np. wystawione 3 aukcje. Są to staniki o rozmiarze X, Y, Z. Każda z nich jest osobnym produktem na liście w magazynie BL. Mają ten sam EAN (niestety to stare modele i w większości jest ten sam wpisany). Wysyłam je za pomocą "utwórz produkty w sklepie internetowym". Wrzuca mi się tylko jeden produkt do Woocommerce. Tworzę sobie w nim ręcznie rozmiary. Potem w BL robię "powiąż produkty" i dopasowuję rozmiar do danej pozycji w magazynie. I niestety, ale BaseLinker mi wyrzuca błędy w synchronizacji. BL jest magazynem dla mnie nadrzędnym, więc jak coś sprzedam na Allegro, musi zdjąć mi poszczególną aukcję i koniec (większość ma tylko 1 szt. i to ważne, żeby klient nie kupił czegoś, czego nie ma). A tymczasem jak sprzedałam jeden stanik w rozmiarze X to mi wywaliło wszystkie stany danego stanika i tyle...
  • no avatar
    slawek.kuchar
    Dzień dobry. Planuje postawic sklep internetowy dla swojej pasieki. Chciałbym się wzorowac na sklepie: miodysowa .pl oczywiscie nie 1:1 ale klimatem) Szukam osoby prywatnej nie firmy, mam juz licencje shopgol i nie chce innej. Zalezy mi tutaj na cenie, nie oszukujmy się ale i tez zalezy mi na tym zeby sklep wygladal i przyciagal klientow. Czekam na oferty, rozważę każde
  • no avatar
    Piotr42195
    Szukam osobe do rozwijania narzędzia baselinker
  • no avatar
    KuźniewskaM
    Potrzebuję kogoś do pomocy w ustawieniach w prestashop, produkty są wrzucone na sklep, jest szablon docelowy, potrzebuję zainstalować płatności, dostawy swoje banery i poprawić kilka przycisków. Potrzebuję też kogoś kto w razie czego jest w stanie zmienić w szablonie pewne elementy o ile w ogóle jest to możliwe.
  • no avatar
    Sklep z pościelą
    Dzień dobry, poszukuję osoby zdolnej do odwirusowania sklepu opartego na prestashop 1.7.6.3 (nie przychodzą maile z zamówieniami ani zapytania od klientów, konieczne do wprowadzenia recaptcha - tworzą się fałszywe konta). Są wyzwania (brak danych z kiedy tworzyły się kopie zapasowe, brak dostępu do aktualizacji motywu, wersja 4.3.2 a najaktualniejsza istnieje 4.5.9 (dane do logowania należą do poprzedniego programisty, z którym jest brak kontaktu), zależy mi na osobie, która już podejmowała się takich zadań, nie na początkujących. Do zastanowienia się aktualizacja presty na 8.x - wszystko zależy od szacowanych kosztów.
  • no avatar
    FOX.SKLEP.PL
    W ramach zlecenie chodzi o wrzucenie produktów z kategorii: https://jgsportesklep.pl/99-prospect https://jgsportesklep.pl/100-prospect-amplifier Wrzucanie produktów ze strony hurtowni do Baselinkera i przepuszczenie opisów przez chataGPT celem uzyskania unikatowe opisu. Proszę o ofertę za całe zlecenie / wszystkie produkty z tej kategorii.
  • no avatar
    wielorybierzeczy 3 umowy
    Witaj! Poszukuję osoby, która stworzy mi kilka reels'ów/rolek lifestylowych oraz reklamowych na Instagram/TikTok. Zajmuję się sprzedażą akcesoriów do malowania. Potrzebuję osoby, która ciekawie przedstawi artykuły artystyczne. Daję wolną rękę, ale chciałbym poznać scenariusz i omówić koncept przed nagraniem rolek. Z góry dziękuję za wasze propozycję! Miłego dnia! :)
  • no avatar
    Gdańska Palarnia Kawy 10 umów
    Dzień dobry, Poszukujemy osoby, która wspomoże nas w stworzeniu od podstaw tematu kodów rabatowych, programów partnerskich, programu lojalnościowego na platformie IdoSell.
  • no avatar
    Natuscape 2 umowy
    Szukam bardzo dobrych firm/osób znających bardzo dobrze program baselinker. Potrzebuję wdrożenia tego programu do już aktualnie działających systemów ( Wfirma - stany magazynowe, paragony faktury) allegro/sklep internetowy do sprzedaży, a w późniejszym czasie szkolenia z obsługi. Założenia : Chciałbym baselinkera by integrował allegro i sklep internetowy oraz wfirme ( sprzedaż stacjonarna) pod kątem stanów magazynowych oraz cen. Dodatkowo w baselinkerze chciałbym porobić automatyzacje typu wysyłanie automatycznych wiadomości do klientów, gdy ktoś napisze na czacie allegro, wystawi ocenę pozytywną/negatywną na allegro, oraz po transakcji,by zachęcić klienta do wystawienia oceny. Chciałbym ustalić schemat wystawiania produktów, ponieważ część będę wystawiać na sklepie commerce a część na allegro, Baselinkera również bym chciał by pilnował ofert pod kątem nie naliczania oferty utrzymaniowej ( jeżeli przez rok oferta na allegro stoi, ale nie było w niej zakupu wtedy nalicza co 10 dni opłatę ), do pilnowania ofert by nie trafiały do archiwum/ ewentualnie tworzył kopię w momencie gdy oferta z allegro trafi do zakończonych z powodu stanu 0 i nie zostanie wzniowiona w ciągu 60 dni. Mam swoje nazwy kategorii produktów do poszczególnych grup towarów, chciałbym je ustawić na sklepie woocommerce zamiast domyślnych z allegro, Baselinkera również chciałbym połączyć z furgonetką w momencie, gdy wpadnie zamówienie ze sklepu żeby sobie działało automatycznie z wysyłaniem statusów przesyłki pobierało zamówienia itd itd formułki dla klientów. Dodatkowo po wdrożeniu wszystkich procesów wymaganych przeze mnie prosiłbym o audyt w celu ewentualnego usprawnienia, udoskonalenia aktualnie działających schematów. Co do wynagrodzenia : robota ma być wykonana na 5+ :)
  • no avatar
    Filip Radej 2 umowy
    Sprzedaż e-booków w Prestashop 1.7.2 jako zamknięty system online, w którym użytkownik może przeglądać i czytać ebooki oraz/lub pobrać je ze znakiem wodnym naniesionym 'w locie' (numer zamówienia, e-mail, imię i nazwisko). Szukamy uniwersalnego rozwiązania, które jednocześnie ochroni nas przed kopiowaniem i kradzieżą treści, ale ze względu na treści edukacyjne, da możliwość pisania po książce i uzupełniania odpowiedzi przy ćwiczeniach. Mile widziane propozycje rozwiązań i wyceny prac.