Market researcher - wyszukiwanie i wprowadzanie danych do systemu

Zlecenie zamknięte
no avatar
dchamerska
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Tworzenie baz danych
Budżet:

570,00 PLN

Międzynarodowa firma poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie potencjalnych klientów oraz informacji o nich na podstawie określonej grupy docelowej.

Zakres obowiązków:

- wyszukiwanie informacji o prospektach na podstawie określonych przez firmę założeń

- szczegółowe poszukiwanie określonych informacji na temat przesłanej wcześniej bazy danych firm

- poszukiwanie i identyfikowanie kluczowych i decyzyjnych osób w firmach, które wcześniej zostały poddane reserachowi

- realizowanie tygodniowych KPI

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym szybką weryfikację danych

- doświadczenie przy wyszukiwaniu danych

- dobra organizacja pracy

- umiejętność myślenia analitycznego

- rzetelność i zwracanie uwagi na szczegóły

- znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

- stawkę uzależnioną od ilości wyszukanych i wprowadzonych danych

- stały kontakt i konsultacje z osobami z firmy

- szkolenie wprowadzające

Zlecenie w liczbach:

100 firm wypełnionych na podstawie założonych kryteriów (tygodniowo)