Konfiguracja woocommerce

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Serwisy internetowe

  • no avatar
    Smithing Systems
  • no avatar
    Home Design 2 umowy
    Szukam doświadczonego specjalisty do odświeżenia i modernizacji sklepu internetowego postawionego na Shoperze (https://ubieramy-meble.pl/). Jesteśmy skłonni przenieść się też na inną platformę (po wcześniejszej informacji jakie są szanse i zagrożenia). Zależy nam na obsłudze full service, zaproponowaniu jak strona powinna wyglądać, jak skategoryzować produkty, zbudować koszyk, optymalizacja strony pod kątem SEO itd. Poproszę o przesłanie wyceny oraz wstępnego planu wdrożenia pod kątem SEO po zmianie silnika dla działającej już strony.
  • no avatar
    kaz@renzo.pl
    Witam serdecznie. Poszukujemy doświadczonego programisty, który pomoże nam w utrzymaniu, optymalizacji oraz rozbudowie naszych sklepów internetowych. Oferujemy elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej oraz szansę na rozwój w międzynarodowym środowisku. Obowiązki: Rozwój i optymalizacja platformy e-commerce: Implementacja nowych funkcji, optymalizacja wydajności sklepu, dbanie o skalowalność rozwiązań. Integracja z zewnętrznymi API: Łączenie sklepu z zewnętrznymi systemami płatności, dostawców, narzędzi CRM i ERP. Utrzymanie i aktualizacje: Nadzór nad bieżącym stanem technicznym sklepu, aktualizacje oprogramowania, zapewnienie bezpieczeństwa danych. Diagnostyka i rozwiązywanie problemów: Szybka reakcja na zgłaszane problemy techniczne, analiza i usuwanie usterek. Wsparcie techniczne dla innych działów: Współpraca z działem marketingu i sprzedaży w celu technicznego wsparcia realizowanych kampanii i promocji. Monitorowanie wydajności: Analizowanie danych dotyczących wydajności sklepu, raportowanie i wprowadzanie ulepszeń. Wymagania: Doświadczenie w pracy z platformami e-commerce takimi jak WooCommerce oraz Baselinker. Znajomość języków programowania stosowanych w web development, takich jak PHP, JavaScript, HTML, CSS. Doświadczenie w pracy z bazami danych (np. MySQL, PostgreSQL) Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych. Dobra znajomość języka angielskiego.
  • no avatar
    DemLine
    Potrzebujemy takiego konfiguratora produktu jak na rynekszyldow.pl Ważne aby wykorzystać tam jak najmniej kodu lub wcale. Sprawa pilna
  • no avatar
    Alicja 93 umowy
    Sklepy internetowe PrestaShop
    Do negocjacji
    14
    28d
    Jako agencja interaktywna szukamy freelancera z 2 letnim doświadczeniem do tworzenia sklepów internetowych opartych na CMS PrestaShop na podstawie gotowych projektów graficznych w Figmie.
  • no avatar
    Anzo
    Szukamy developera, który wprowadzi zmiany w customowej wtyczce używanej do importu danych produktów znajdujących się w hurtowni. Wtyczka importuje m.in. zdjęcia, tytuły, opisy, ceny i stan magazynowy, pomija produkty zawierające określone słowa kluczowe (użytkownik ma możliwość podania słów kluczowych w polu), jest uruchamiana regularnie by zapewnić aktualny stan magazynowy w sklepie. Do importu używamy dwóch plików XML: 1) zawierający informacje dotyczące produktów – nazwa, opis, marka, atrybuty, ean itp. 2) zawierający ceny i stan magazynowy Kluczem, po którym można zrobić mapowanie jest unikalny numer EAN. Problemy: 1) Łącznie w hurtowni (XML) jest ok 50k różnych produktów (każdy wariant to jeden produkt), wtyczka po 10 minutach przerywa import ze względu na timeout (konfiguracja PHP) i należy ją uruchomić ponownie lub należy ręcznie podzielić jeden duży plik XML na kilka mniejszych i importować kolejno. 2) Wtyczka nie importuje nazw marek. Marki są obsługiwane przez wtyczkę Perfect Brands WooCommerce, ale możemy z niej zrezygnować, jeżeli zostanie zaproponowane inne, prostsze rozwiązanie. 3) Niektóre produkty posiadają warianty, np. pojemność. Kiedy jeden produkt występuje w hurtowni (XML) w wielu wariantach, importujemy wiele produktów, co mnoży nam liczbę produktów w sklepie. Przykład: <product> <name>Karl Rome Divino Amore woda perfumowana spray 60ml</name> <brand>Karl Lagerfeld</brand> <feature name="Pojemność"> <value>60</value> </feature> </product> <product> <name>Karl Rome Divino Amore woda perfumowana spray 100ml</name> <brand>Karl Lagerfeld</brand> <feature name="Pojemność"> <value>100</value> </feature> </product>
  • no avatar
    Krzysiek Dziekański
    Poszukujemy freelancera / małej agencji, która będzie w stanie wdrożyć zmiany na sklepie Shopify. W ramach prac, do wykonania jest: - Przebudowa karty produktu (dodanie atrybutów, specyfikacji itp.), karty produktowe które nam się podobają to np.: https://nordicsheep.no/products/babyskinn lub https://www.kid.no/puter-og-pledd/saueskinn/longwool-lammeskinn-offwhite?v=840309002 - Małe poprawki graficzne (np. nieczytelny tekst na zdjęciach kategorii) - Budowa/poprawa strony głównej (zgodnie z wytycznymi i webframe) Wymagane: - Wysoka znajomość Shopify - Umiejętność programowania szablonów Shopify - Poczucie stonowanej estetyki i minimalizmu (rynek skandynawski)
  • no avatar
    Mateusz Baranowski1990
    Opis Projektu Poszukuję doświadczonego freelancera, który przygotuje kompleksowy sklep internetowy sprzedający męskie bransoletki. Sklep ma działać na terenie Polski, Niemiec, Holandii i Anglii, zapewniając pełną funkcjonalność w zakresie płatności, dostawy i obsługi klienta. Zakres Prac Platforma E-commerce Wybór i konfiguracja odpowiedniej platformy e-commerce (preferowane Shopify, WooCommerce, BigCommerce lub PrestaShop). Rejestracja domeny i hosting sklepu. Marketing i SEO Optymalizacja sklepu pod kątem SEO. Integracja z Google Analytics i Google Search Console. Integracja z narzędziami do e-mail marketingu (Mailchimp). Przygotowanie podstawowych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Prawo i Regulacje Przygotowanie regulaminu sklepu oraz polityki prywatności, zgodnych z przepisami obowiązującymi w Polsce, Niemczech, Holandii i Anglii. Konsultacja w kwestii podatków i VAT przy sprzedaży międzynarodowej (we współpracy z naszym księgowym).
  • no avatar
    Kamil_Xform
    Dzień dobry. Szukam doświadczonej osoby do integracji PayU (szybkie przelewy/BLIK) ze sklepem internetowym na Wix.com poprzez REST API (chyba, że istnieje inna metoda, której nie znam). Ostatecznie zamiast PayU możemy użyć innego providera jak przelewy24/tpay/autopay. Proszę o oferty z określeniem przybliżonego czasu realizacji.
  • no avatar
    Michael1245
    Wtyczka woocomerce
    Do negocjacji
    11
    26d
    Dzień dobry, Posiadam baze ponad 20 tys produktow. kazdy z produktów jest powielony 8 razy t.j. tyle ile ma rozmiarów. Chciałbym prosić o wycene wtyczki która miałaby działać na jeden z dwóch sposobów: 1. Po uruchomieniu lub w trakcie importu z pliku dawala mozliwość połączenia grupowo produktów w warianty tak aby w bazie wordpress zostały utworzone produkty z odpowiednio dopasowanymi wariantami na podstawie sku. Aktualna budowa sku wyglada nastepująco: model/baza/rozmiar 2. Z linkowało odpowiednio produkty w sklepie w widoku dla klienta np. tak jak działa wtyczka WPC Linked Variation od WPClever oraz dodatkowo ukrywało resztę produktów na liscie tak aby nie powielalo jednego modelu.
no avatar
gosiasiedlik
Zleceniodawca
7 umów
Kategoria zlecenia:
Sklepy internetowe

Opis zlecenia

Cześć!

PILNIE!

Potrzebuje osoby, która wykona wszystkie poniższe 4 zadania:

- dokona optymalizacji woocommerce (czasem wiadomości nie dochodzą od razu po zakupie)

- zoptymalizuje wysyłkę wiadomości tak, aby przy różnych produktach w sklepie wychodziły różne komunikaty w wysyłce do Klienta

- zoptymalizuje automatyczne wystawianie faktur (wtyczka WP Desk)

- dokona uwierzytelnienia w Mailerlite rekordów DNS (hosting na home.pl i na hostinghouse.pl) dwóch domen.

Proszę o wycenę całości wraz z informacją do kiedy realizacja będzie możliwa.

Wymagane funkcje:

Wordpress, woocommerce, mailerlite

Szablon / własny projekt:

Mam już gotową stronę na wordpress