Konfiguracja sklepu internetowego (IdoSell / Baselinker)

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Strony i sklepy internetowe

746 zleceń w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    Piotr
    Szukamy osoby z doświadczeniem przy rozwiązywaniu tego typu problemów. Sklep postawiony na WooCommerce - od samego początku nie ma możliwości wystawiania opinii/recenzji po wykonaniu zakupu. WooCommerce ma wbudowana ta opcje i jest ona domyślnie włączona. Prawdopodobnie szablon to blokuje. Załączamy screen z opcja której nie ma w sklepie. Prosimy o konkretne oferty z ceną.
  • no avatar
    W 22 umowy
    Szukam osoby do współpracy przy czasami drobniejszych czasami większych pracach nad sklepem internetowym. Sklep stoi na WP i Woocommerce. Listę pierwszych rzeczy do zrobienia i wszystkie szczegóły, przedstawię wybranej osobie. Proszę o zgłaszanie propozycji podając swoją stawkę godzinową oraz krótką informację o przykładowych realizacjach: strony lub jakieś funkcjonalności na stronach. Mile widziana znajomość Baselinkera, proszę o informacji wówczas.
  • no avatar
    Travel Agency CRM Pipedrive
    Wsparcie Shopify
    Do negocjacji
    1
    30d
    Dzień dobry, szukamy wsparcia w utrzymaniu sklepu Shopify, milewidziana współrpaca długofalowa. Na ten moment palącym problemem jest przeliczanie cen/podatków - nie dziala prawidlowo.
  • no avatar
    kosze-prezentowe.pl 1 umowa
    Dzień dobry, poszukuje kogoś, kto pomoże mi w konfiguracji, ustawieniach dostawy i testowemu dodaniu produktów ze sklepu Prestashop sklep www.kosze-prezentowe.pl liczba produktów do wyeksportowania ok 200
  • no avatar
    Czarnomski
    Zlecę wykonanie nowego sklepu z listwami przypodłogowymi wraz z opisami i dodaniem produktów dodatkowo do przerobienia lub wykonania od nowa istniejący sklep jaki posiadam mile widziane umiejętności graficzne projekt loga i tp.
  • no avatar
    Lolly Leaf 1 umowa
    Dzień dobry, szukam kogoś kto skonfiguruje mi sklep na Instagramie. w taki sposób, że na moim profilu na IG będzie widoczny guzik (wyświetl sklep) produkty mam dodane już do META na FB.
  • no avatar
    cargoland 16 umów
    sklep internetowy woocommerce
    16
    29d
    szukam wykonawcy sklepu internetowego - woocommerce. Projekt w figma/photoshop --> następnie kodowanie. Bez gotowych motywów. Możliwie minimalna ilość wtyczek(spedycja, płatności i to co niezbędne) planowane około 100-300 produktów - import z xls czas wykonania - asap.
  • no avatar
    marcin bylica
    budowa sklepu w oparciu o polecaną platformę, grafika, wdrożenie, wtyczki, SEO, copywritting, promocja, stała opieka programisty
  • no avatar
    BHU
    Konfigurator dla mebli
    4
    29d
    konfigurator dla mebla jakim jest fotel. Możliwość wyboru barwy drewna, tapicerki oraz dekoracji. Do renderów dostarczamy modele 3d w postaci plików stl. Zlecenie dla osób które już mają pewne doświadczenie i mogą już coś pokazać. Przejście przez konfigurator kończy się wyświetleniem ceny i wysłaniem zapytania.
  • no avatar
    PryzmatMedia 14 umów
    Wsparcie sprzedaży i obsługa klientów na eMAG
Weronika Płaza
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Sklepy internetowe
Budżet:

Umiejętności:
idosell
sklep internetowy
SubiektGT
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w integracji sklepów internetowych IdoSell z systemem Baselinker.

Wymagania:

- znajomość IdoSell Shop

- znajomość Baselinker

Zadania w ramach współpracy:

- dodawanie produktów,

- zgrupowanie produktów – po rozmiarach/kolorach

- ustawienie synchronizacji stanów do w/w produktów - Bridge

- ustawienie synchronizacji produktów, w których skład wchodzi kilka

części tzw. Zestawy

- poprawienie opisów – w opisie zostaje tylko tekst, zdjęcia będą w galerii

Dodatkowe informacje:

- Baza około 2,5 k SKU - wszystko w BL

- IdoSell jako platforma B2B

- zlecenie od zaraz

Wymagane funkcje:

Znajomość systemu Idosell i Baselinker

Szablon / własny projekt:

Baza produktów BL. Gotowy sklep Idosell.