Junior PHP Programmer (Laravel)

Zlecenie zamknięte
Virtual People
Zleceniodawca
95 umów
Kategoria zlecenia:
Usługi programowania
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior PHP Programmer do stałej współpracy przy nowoczesnych projektach webowych.

Jeśli podejmiesz się współpracy z nami możesz liczyć na pracę przy ciekawych projektach, nierzadko dla zagranicznych klientów i ciągły rozwój swoich umiejętności!

Opis stanowiska:

Tworzenie i rozwój innowacyjnych projektów realizowanych dla naszych klientów,

Praca zdalna lub na miejscu w nowoczesnym biurze

Wymagane:

Przynajmniej podstawowa znajomość frameworka Laravel

Przynajmniej podstawowa znajomość PHP, MySQL

Znajomość podstawowych kwestii bezpieczeństwa (przynajmniej SQL Injection)

Znajomość założeń MVC i świadomość istnienia wzorców projektowych

Gotowość i chęć do nauki dobrych standardów pisania kodu oraz nowych frameworków

Znajomość GIT (umiejętność tworzenia branchy, mergowania itp.)

Mile widziane:

Doświadczenie w korzystaniu z Jira, Bitbucket, Github

Doświadczenie z pracy w zespole, znajomość pojęcia/działania pull request / code review.

Znajomość języków (angielski lub niemiecki) – nie jest wymagana, ale będzie dodatkowo premiowana

Oferujemy:

Tworzenie rozwiązań dla startupów i klientów zagranicznych.

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

Elastyczny model zatrudnienia

Pracę stabilną i rozwojową w młodym zespole

Lokalizacja firmy w technologicznym centrum Szczecina

Praca dostępna od zaraz! Obecnie szukamy wsparcia do istniejącego projektu.

Jeśli dotarłeś do końca to możemy Cię zapewnić, że to praca na ludzkich warunkach, za z góry określone wynagrodzenie, w młodym i sympatycznym zespole!

Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.