Poszukuję programisty Wordpress/Woocommerce do stałej współpracy

Zlecenie zamknięte
Robert Kłodziński
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Strony www
Budżet:

Do negocjacji

Umiejętności:
api
woocommerce
wordpress
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Dzień dobry,

Poszukuję programisty Wordpress/Woocommerce do współpracy przy różnych projektach.

Wszystkie zadania, nim trafią do osoby je wykonującej, będą dobrze przenalizowane i z dobrze opisanymi wymaganiami. Często będą też posiadały konkretne, techniczne sugestie dotyczące sposobu implementacji.

Przykładowe zadania:

1. integracje Woocommerce z różnymi zewnętrznymi API

2. Tworzenie nowych pluginów

3. Tworzenie nowych motywów lub modyfikowanie istniejących (w tym dostosowywanie motywów premium)

Nie wymagam znajomości frontend developmentu, ale jeśli jesteś w tym naprawdę dobry, to wspomnij o tym w swojej ofercie.

Jako web developer z wieloletnim stażem, będę osobiście weryfikował wykonane zadania. Wymagam czystego kodu, zgodności z wp coding standards i testowania własnych rozwiązań.

Wymagana umiejętność pracy z repozytorium Git.

W związku z tym, że na tym etapie rozmawiamy o współpracy nad różnymi projektami/zadaniami, proszę o dodanie informacji w swojej ofercie o swojej dostępności godzinowej w ciągu tygodnia oraz stawce godzinowej.