Graphic Designer

Zlecenie zamknięte
Real Target Sp. z o.o.
Zleceniodawca
71 umów
Kategoria zlecenia:
Projekty graficzne

Poszukujemy grafika do pracy na pełen etat dla naszej agencji.

Kim jesteśmy i co robimy?

Real Target to butikowa agencja performance zajmująca się płatnymi reklamami, e-mail marketingiem i strategiami komunikacji dla klientów eCommerce.

Zakres obowiązków:

- Projektowanie Newsletterów

- Projektowanie Landing Pages

- Tworzenie grafik do reklam w social media

- Edycja i obróbka video

- Tworzenie moodboardów dla klientów

Wymagania:

- Minimum 2 letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania grafik

- Umiejętność opracowania projektów na podstawie krótkiego opisu

- Znajomość Adobe Creative Cloud (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat)

- Umiejętność korzystania z wzorców, stylów oraz doświadczenie w wykonywaniu pracy na podstawie wytycznych marki.

Mile widziane:

- Znajomość Klaviyo, Shopify, WooCommerce, Presta Shop

- Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy

- Pracę w 100% zdalną

- Miłą i rodzinną atmosferę

- Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów/rozwiązań

- Wsparcie na etapie wdrożenia

- Duży zakres samodzielności

- Wynagrodzenie w wysokości 4000 - 7000 zł netto