W Twojej sesji brakuje niezbędnych danych, dlatego przekierowaliśmy Cię na początek procesu. Jeśli problem się powtórzy, napisz do nas na info@useme.com i podaj, w którym etapie proces się przerywa.

Grafik designer www

Zlecenie zamknięte
no avatar
Kamila
Zleceniodawca
3 umowy
Kategoria zlecenia:
Projekty graficzne

Firma działająca w zakresie sprzedaży indywidualnych zamówień i personalizowanych upominków dla klientów detalicznych na różne okazje w obszarach emocjonalnych.

Poszukuje grafika komputerowy do zaprojektowania responsywnej strony www UX + projektu graficznego strony głównej i podstron serwisu. Łącznie około 10 podstron, + więcej.

Zadania:

Obróbkę zdjęć przeznaczonych na stronę www

Dobór zdjęć, tworzenie banerów itp.

Stworzenie jednolitej stylistyki produktu, dobranie grafik do odpowiednich produktów.

Grafiki powinny być docięte i przygotowane pod główne przeglądarki i gotowe dla wykorzystania przez programistów.

Oczekujemy:

Kreatywności oraz wyczucia estetyki

Proaktywnej postaw, umiejętności proponowanie rozwiązań

Umiejetność pracy zgodnie z briefem i brandbookiem

Czas realizacji:

1-2 miesiące

Poszukiwany grafik do stałej współpracy.

Proszę o przesłanie CV i portfolio, czas realizacji oraz wycenę.